پای اُمیکرون به بوشهر باز شد

پیک ششم سهمگین خواهد بود/مردم دچار ساده‌انگاری شده‌اند
پای اُمیکرون به بوشهر باز شد ایسنا/بوشهر بر اساس آزمایش‌های صورت گرفته ۲ مورد بیمار مبتلا به اُمیکرون در استان بوشهر شناسایی شدند. امروز ۲مورد از نمونه‌هایی که تحت عنوان نمونه مشکوک به اُمیکرون به تهران ارسال شده بود قطعیت اُمیکرون بودنش ثابت شد و استان بوشهر نیز به جمع استان‌هایی که سویه جدید کرونا […]

پای اُمیکرون به بوشهر باز شد

ایسنا/بوشهر بر اساس آزمایش‌های صورت گرفته ۲ مورد بیمار مبتلا به اُمیکرون در استان بوشهر شناسایی شدند.

امروز ۲مورد از نمونه‌هایی که تحت عنوان نمونه مشکوک به اُمیکرون به تهران ارسال شده بود قطعیت اُمیکرون بودنش ثابت شد و استان بوشهر نیز به جمع استان‌هایی که سویه جدید کرونا در آن وجود دارد اضافه شد.

سرپرست روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی کشور، بیان کرد: موارد مبتلا به سویه جدید کرونا شامل آقایی ۳۸ ساله ساکن بوشهر و سابقه سفر به دبی و خانمی ۳۶ ساله بدون سابقه سفر و ساکن بوشهر هستند.

مهندس محمد هاشمی افزود: موارد مبتلا با افرادی در ارتباط بوده‌اند که کارشناسان در بدو مشکوک بودن آن‌ها اطرافیان را در قرنطینه قرار داده‌اند.

وی اظهار کرد: شناسایی ۲ مورد اُمیکرون در استان بوشهر حاوی این پیام است که احتمالاً با توجه به‌سرعت بالای انتشار این ویروس افراد بسیار بیشتری که آلوده به این ویروس هستند در استان وجود دارند.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 4.3 / 5. تعداد امتیاز: 3

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت