پرداختِ بخشی از معوق آموزش‌دهندگان نهضت

پرداختِ بخشی از معوق آموزش‌دهندگان نهضت

رئیس سازمان نهضت سوادآموزی فعالیت‌های مالی فرودین ماه این سازمان را تشریح کرد:
جزئیات پرداختِ بخشی از حقوق معوق و حق بیمه آموزش‌دهندگان نهضت

پیرو دستور رئیس‌جمهور درخصوص شفاف سازی در دریافتی دستگاه‌ها، رئیس سازمان نهضت سوادآموزی در مورد فعالیت‌های مالی این سازمان، جزئیات تسویهِ بخشی از حقوق معوق و حق بیمه آموزش‌دهندگان نهضت‌سوادآموزی را که از مهم‌ترین هزینه‌های این سازمان است، تشریح کرد.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، به نقل از ایسنا، دکتر باقر زاده درباره روند تسویه مطالبات معوق آموزش‌دهندگان نهضت سوادآموزی اظهار کرد: پیرو دستور رئیس‌جمهور مبنی براینکه دریافتی دستگاه‌ها باید شفاف شود، فروردین‌ماه امسال ۱۱میلیارد و ۶۰۰میلیون تومان از خزانه دریافتی داشتیم که ۱۰.۵میلیارد تومان را بابت معوقات میان استان‌ها توزیع کردیم.

وی افزود: بنابراین بخشی از دریافتی ما صرف حقوق و دستمزد شده، بخشی برای انجام برخی مناقصات خرید تجهیزات و امکانات موردنیاز صرف شده و بخشی هم ته حساب برای شرایط خاص نگهداری می‌شود.

رئیس سازمان نهضت سوادآموزی بابیان اینکه با این تمهید کل بدهی‌های معوق سال ۹۵و بخشی از ۹۶را پرداخت کردیم گفت: پرداخت به آموزش‌دهنده زمانی صورت می‌گیرد که کلاس‌ها تمام‌شده و امتحان گرفته‌شده باشد و سوادآموزان قبول‌شده باشند.

باقر زاده ادامه داد: حق بیمه آموزش‌دهندگان از مهر تا اسفند سال گذشته را نیز کامل پرداخت کرده‌ایم که این هم کار خوبی بود و مستقل از تعداد قبولی آموزش‌دهندگان و به دستور وزیر انجام شد.

وی افزود: بر این اساس اکنون بدهی ما بابت قبول‌شده‌های اردیبهشت‌ماه تا مردادماه سال گذشته باقی‌مانده است و برای مابقی که نیمه دوم سال ۹۶ثبت‌نام‌شده‌اند را به‌تدریج تا تیرماه می‌پردازیم

۰/۵ (۰ نظر)
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟
پشتیبانی سایت