پرداختِ بخشی از معوق آموزش‌دهندگان نهضت

پرداختِ بخشی از معوق آموزش‌دهندگان نهضت

رئیس سازمان نهضت سوادآموزی فعالیت‌های مالی فرودین ماه این سازمان را تشریح کرد:
جزئیات پرداختِ بخشی از حقوق معوق و حق بیمه آموزش‌دهندگان نهضت

پیرو دستور رئیس‌جمهور درخصوص شفاف سازی در دریافتی دستگاه‌ها، رئیس سازمان نهضت سوادآموزی در مورد فعالیت‌های مالی این سازمان، جزئیات تسویهِ بخشی از حقوق معوق و حق بیمه آموزش‌دهندگان نهضت‌سوادآموزی را که از مهم‌ترین هزینه‌های این سازمان است، تشریح کرد.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، به نقل از ایسنا، دکتر باقر زاده درباره روند تسویه مطالبات معوق آموزش‌دهندگان نهضت سوادآموزی اظهار کرد: پیرو دستور رئیس‌جمهور مبنی براینکه دریافتی دستگاه‌ها باید شفاف شود، فروردین‌ماه امسال ۱۱میلیارد و ۶۰۰میلیون تومان از خزانه دریافتی داشتیم که ۱۰.۵میلیارد تومان را بابت معوقات میان استان‌ها توزیع کردیم.

وی افزود: بنابراین بخشی از دریافتی ما صرف حقوق و دستمزد شده، بخشی برای انجام برخی مناقصات خرید تجهیزات و امکانات موردنیاز صرف شده و بخشی هم ته حساب برای شرایط خاص نگهداری می‌شود.

رئیس سازمان نهضت سوادآموزی بابیان اینکه با این تمهید کل بدهی‌های معوق سال ۹۵و بخشی از ۹۶را پرداخت کردیم گفت: پرداخت به آموزش‌دهنده زمانی صورت می‌گیرد که کلاس‌ها تمام‌شده و امتحان گرفته‌شده باشد و سوادآموزان قبول‌شده باشند.

باقر زاده ادامه داد: حق بیمه آموزش‌دهندگان از مهر تا اسفند سال گذشته را نیز کامل پرداخت کرده‌ایم که این هم کار خوبی بود و مستقل از تعداد قبولی آموزش‌دهندگان و به دستور وزیر انجام شد.

وی افزود: بر این اساس اکنون بدهی ما بابت قبول‌شده‌های اردیبهشت‌ماه تا مردادماه سال گذشته باقی‌مانده است و برای مابقی که نیمه دوم سال ۹۶ثبت‌نام‌شده‌اند را به‌تدریج تا تیرماه می‌پردازیم

چقدر این خبر مفید بود؟ راضی هستید

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟
پشتیبانی سایت