پرداخت سختی کار

فوق العاده سختی کار با عنوان دیگری به فرهنگیان پرداخت می شود

? معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه فوق العاده سختی کار که در آموزش و پرورش حذف شد، به دلیل اشتباهی بود که سال ۹۱ اتفاق افتاد، گفت: این مزایا به زودی و تحت عنوان دیگری به فرهنگیان پرداخت می شود.

?علی الهیار ترکمن در حاشیه سی و ششمین دوره مسابقات فرهنگی و هنری دانش آموزان سراسر کشور که دیروز-دوشنبه- پایان یافت، با اشاره به اینکه مسئولان وقت در محاسبه و نحوه پرداخت این سختی کار مرتکب یک اشتباه شدند، اظهار داشت: هم دیوان عدالت اداری آن اشتباه را گوشزد کرد و هم اینکه دیوان محاسبات به عنوان یک نهاد نظارتی روی اجرای درست قوانین تاکید کرد.
?وی افزود: آنچه مدنظر دیوان عدالت اداری برای برقراری مجدد این مورد کسر شده از حقوق فرهنگیان می باشد، با فوق العاده سختی کار متفاوت است و باید در قالب یک امتیاز دیگر برای فرهنگیان لحاظ شود.
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش یادآور شد: اکنون با سازمان اداری و استخدامی در حال رایزنی هستیم و با مصوبه ای که از شورای توسعه مدیریت خواهیم گرفت این مشکل برطرف شده و فوق العاده سختی کار تحت عنوان دیگری در فیش های حقوقی اعمال خواهد شد.
الهیار ترکمن ادامه داد: یک راه آن است که می توان با بالا بردن امتیاز میان مواد ۶۵ تا ۶۸ قانون خدمات کشوری این میزان کسری را جبران کرد اما به عنوان سختی کار نمی توانیم بدهیم زیرا این بند در قانون تعریف مشخص دارد؛ البته معادل رقمی را که از حقوق فرهنگیان کسر شده است، با عنوان دیگر برقرار می کنیم.

0/5 (0 نظر)
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت