پرداخت معوقات فرهنگیان درمردادماه ۱۴۰۲

پرداخت معوقات فرهنگیان درمردادماه ۱۴۰۲

پرداخت معوقات فرهنگیان درمردادماه 1402
پرداخت معوقات فرهنگیان درمردادماه ۱۴۰۲ پرداخت دیرهنگام مطالبات حق التدریس‌‎ها موجب خالی ماندن کلا‌های درس در سال تحصیلی آینده می‌شود 🔸رضا حاجی پور با تأکید بر ضرورت پرداخت به موقع مطالبات حق التدریس‌ها، عنوان کرد: آموزش و پرورش هر ساله برای تأمین نیروی انسانی در مهرماه دست به دامان بازنشستگان عزیز می‌شود و در مهرماه […]

پرداخت معوقات فرهنگیان درمردادماه ۱۴۰۲

پرداخت دیرهنگام مطالبات حق التدریس‌‎ها موجب خالی ماندن کلا‌های درس در سال تحصیلی آینده می‌شود

🔸رضا حاجی پور با تأکید بر ضرورت پرداخت به موقع مطالبات حق التدریس‌ها، عنوان کرد: آموزش و پرورش هر ساله برای تأمین نیروی انسانی در مهرماه دست به دامان بازنشستگان عزیز می‌شود و در مهرماه نیازمند یاری رسانی بازنشستگان فرهنگی است به همین دلیل انگیزه لازم برای همکاری بازنشستگان باید فراهم شود.

🔸نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پرداخت دیرهنگام و با تأخیر مطالبات فرهنگیان به ویژه بازنشستگان موجب می‌شود که این عزیزان رغبتی برای حضور در کلاس‌‎های درس در سال تحصیلی جدید نداشته باشند، ادامه داد: از سوی دیگر به جای طرح‌های تشویقی از بازنشستگان، طرح‌هایی همچون افزایش سن بازنشستگی یا محاسبه حقوق بازنشستگی بر اساس ۵ سال پایانی خدمت مطرح می‎‌‌ شود که روحیه کارکنان دولت به ویژه معلمان در آستانه بازنشستگی را تخریب می‌کند.

🔸وی تصریح کرد: البته مجلس در بررسی‌‎های اولیه برنامه هفتم توسعه به شکل قاطعی با این پیشنهاد دولت در برنامه هفتم مبنی بر محاسبه حقوق بر اساس ۵ سال پایانی خدمت مخالفت کرد و اجازه نخواهد داد این اجحاف در حق بازنشستگان عملیاتی شود.

🔸حاجی پور با بیان اینکه یکی از چالش‌های اصلی آموزش و پرورش در مهرماه تأمین نیروی انسانی خواهد بود، گفت: وزارت آموزش و پرورش در مدت باقی مانده تا شروع سال تحصیلی باید نسبت به چگونگی تأمین نیروی انسانی در آموزش و پرورش اقدامات لازم را انجام دهد.

🔸عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس یادآور شد: قطعا در کمیسیون آموزش نیز پیش از شروع سال

چقدر این خبر مفید بود؟ راضی هستید

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 3 / 5. تعداد امتیاز: 268

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

 1. بازنشستگان که بمانند..‌‌دولت چه امتیاز و یا تشویقی به انها خواهد داد…چرا بمانند و حق جوانان خرید خدمات و حق‌الت

  به این نظر امتیاز بده
 2. متاسفانه زمانی مطالبات معلمان پرداخت میشه که هیچ ارزشی نداره بهتر هست که اصلا اضافه کار نگیریم اونم گاهی ۵۰ درصد اضافه کار یک ماه پرداخت میشه وبقیه را یک زمان دیگه پرداخت میکنند

  به این نظر امتیاز بده
 3. آقای رضا مراد

  فرهنگیان ، سرنوشتِ بازنشستگان که می بینند با انگیزهٔ بیشتری

  کار می کنند!!!؟؟؟

  به این نظر امتیاز بده
 4. ظرفیت و پذیرش تربیت معلم را افزایش داده و تربیت معلم را دوساله کنید .مثل قدیم

  به این نظر امتیاز بده
پشتیبانی سایت