پیشنهاد تبدیل وضعیت کارکنان شرکتی و قراردادی در کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۰

پیشنهاد تبدیل وضعیت کارکنان شرکتی و قراردادی در کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۰

انتقال و جابجایی یا مأموریت نیروهای قرارداد کار معین که در قالب ۱۰ درصد جذب شده‌اند چگونه است؟
    بررسی جزئیات طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت در دستور کار کمیسیون اجتماعی مجلس / توجه به رعایت عدالت استخدامی   نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس از بررسی جزئیات طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت پس از اتمام بررسی طرح مدیریت تعارض منافع خبر داد و گفت: مشابه این طرح را در قالب طرح پیشنهادی […]

 

 

بررسی جزئیات طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت در دستور کار کمیسیون اجتماعی مجلس / توجه به رعایت عدالت استخدامی

 

پیشنهاد تبدیل وضعیت کارکنان شرکتی و قراردادی در کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۰
پیشنهاد تبدیل وضعیت کارکنان شرکتی و قراردادی در کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۰

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس از بررسی جزئیات طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت پس از اتمام بررسی طرح مدیریت تعارض منافع خبر داد و گفت: مشابه این طرح را در قالب طرح پیشنهادی مبنی بر تبدیل وضعیت نیروها به پیمانی و رسمی به صورت تدریجی و استخدام هر گونه نیروی انسانی از طریق آزمون و رعایت عدالت استخدامی به کمیسیون تلفیق ارائه کردیم.

عباس گودرزی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در رابطه با آخرین وضعیت بررسی طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت در کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، گفت: کلیات این طرح در کمیسیون تصویب شده و در دستور کار رسیدگی قرار دارد.

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با توجه به اینکه نوبت بررسی طرح مدیریت تعارض منافع جلوتر از طرح ساماندهی استخدام بود بنابراین باید بررسی آن را به اتمام برسانیم.

وی افزود: از سویی چندین هفته است درگیر بررسی کلیات لایحه قانون بودجه ۱۴۰۰ بودیم و به طور قطع با اتمام بررسی طرح مدیریت تعارض منافع، بررسی جزئیات طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت را در دستور کار قرار خواهیم داد.

ببینید: طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مشابه این طرح را در قالب یک طرح پیشنهادی مبنی بر تبدیل وضعیت نیروها به پیمانی و رسمی به صورت تدریجی و استخدام هر گونه نیروی انسانی از طریق آزمون و رعایت عدالت استخدامی به کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۱۴۰۰ هم ارائه کردیم و جزو پیشنهادی مصوب اجتماعی کمیسیون اجتماعی است البته این پیشنهاد نافی طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت نیست و به طور قطع به طرح مذکور خواهیم پرداخت.

گودرزی با بیان اینکه طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت شامل تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی و قراردادی هم می‌شود، گفت: با اجرای این طرح تبعیض و بی‌عدالتی در فرصت‌های شغلی از بین می‌رود و ایجاد امنیت شغلی را در پی خواهد داشت.

چقدر این خبر مفید بود؟ راضی هستید

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد امتیاز: ۰

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت