پیش بینی حرکت صعودی بورس در شهریور ماه

پیش بینی حرکت صعودی بورس در شهریور ماه

بورس
برزو حق‌شناس، کارشناس بورس: پیش‌بینی می‌شود از لحاظ بنیادی و تکنیکالی، در بازار سرمایه تقریبا به کف‌های قیمتی رسیده‌ایم که بین ۲ میلیون واحد تا ۲ میلیون و ۱۰۰ هزار واحد است و می‌تواند کف قیمتی خوبی برای بازار باشد. نمی‌توانیم بگوییم که بعد از این کف قیمتی ما رشد قابل توجهی را در بازار […]

برزو حق‌شناس، کارشناس بورس:
پیش‌بینی می‌شود از لحاظ بنیادی و تکنیکالی، در بازار سرمایه تقریبا به کف‌های قیمتی رسیده‌ایم که بین ۲ میلیون واحد تا ۲ میلیون و ۱۰۰ هزار واحد است و می‌تواند کف قیمتی خوبی برای بازار باشد.
نمی‌توانیم بگوییم که بعد از این کف قیمتی ما رشد قابل توجهی را در بازار سرمایه مشاهده خواهیم‌کرد، بلکه به معنای آن است که آن سهم‌هایی که از دخالت دولت به دور هستند، احتمال رشد بیشتری از سایر سهام‌ها را در ماه آینده خواهند داشت.
احتمالا تا پایان شهریور بازار حرکت مثبتی را آغاز کند هرچند شاید این رشد، رشد زیادی نباشد.
حال بازار سرمایه بیشتر از ۲ ماه است که خراب است، دولت با گذاشتن قوانین و مقررات مختلف به سود شرکت های بورسی دست درازی می‌کند پس نمی‌توان انتظار خاصی برای بازار سرمایه داشت.
مسئله دست درازی دولت را می‌توان در نرخ خوراک پتروشیمی‌ها و پالایشگاه‌ها مشاهده کرد.
مشکل اساسی، قیمت‌گذاری‌های دستوری در بازار سهام است. دستور عرضه‌های آبشاری به معنای افزایش عرضه در سهم‌های بورس به صورت مصنوعی باعث فشار فنر تورم می‌شود که نتیجه زیان‌بار این قضیه در بلندمدت مشخص خواهد شد.

چقدر این خبر مفید بود؟ راضی هستید

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد امتیاز: 1

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت