چرا سود سهام عدالت برای برخی از مردم واریز نشد؟

چرا سود سهام عدالت برای برخی از مردم واریز نشد؟

سهام+عدالت
چرا سود سهام عدالت برای برخی از مردم واریز نشد؟ به گزارش کارگزین خبر : واریز سود سهام عدالت مشمولان از امروز آغاز خواهد شد سودی که برخی از افراد به برخی از دلایل آن را دریافت نخواهند کرد. خبرآنلاین نوشت: بنابر اعلام مسئولان زمان واریز تمام سودها دو روز زمان خواهد برد و البته […]

چرا سود سهام عدالت برای برخی از مردم واریز نشد؟
به گزارش کارگزین خبر : واریز سود سهام عدالت مشمولان از امروز آغاز خواهد شد سودی که برخی از افراد به برخی از دلایل آن را دریافت نخواهند کرد.

خبرآنلاین نوشت: بنابر اعلام مسئولان زمان واریز تمام سودها دو روز زمان خواهد برد و البته گروهی این سود را دریافت نخواهند کرد موضوعی که شرکت سپرده‌گذاری مرکزی در خصوص آن اعلام کرد: افراد به چند دلیل سود سهام عدالت را دریافت نخواهند کرد که از جمله دلایل دریافت نکردن سود عدالت می‌توان به شش مورد «درج شماره شبای نادرست، حساب بانکی مشترک، راکد بودن حساب، حساب بلندمدت، حساب بانکی مسدود و داشتن حساب ارزی» اشاره کرد.
در ادامه هم باغستانی مدیر عامل شرکت سپرده گذاری مرکزی اظهار کرد: بیش از یک میلیون سهامدار سهام عدالت همچنان با مشکل شماره شبای معتبر روبرو هستند که این افراد می‌توانند با ثبت نام در سامانه جامع اطلاعات مشتریان (sejam.ir) در فرایند دریافت سود در دوره‌های بعدی قرار گیرند.

ه
مچنین مرکز تماس سپرده‌گذاری مرکزی با شماره ۱۵۶۹ آماده پاسخگویی به سوالات سهامداران است.

چقدر این خبر مفید بود؟ راضی هستید

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز ۱ / ۵. تعداد امتیاز: ۱

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت