خبرهای فوری

» اخبارفرهنگیان » کارت ورود به جلسه به آزمون اعزام به خارج

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۱۹:۳۹

 22800 بازدید
 دیدگاه‌ها برای کارت ورود به جلسه به آزمون اعزام به خارج بسته هستند

کارت ورود به جلسه به آزمون اعزام به خارج

داوطلبان آزمون اعزام فرهنگیان به مدارس خارج از کشورمی توانند از ساعت ۱۴ عصر روز دوشنبه مورخ ۱۷ لغایت ۲۰ اردیبهشت ماه به سامانه ثبت نام آزمون اعزام مراجعه و کارت ورود به جلسه را دریافت نمایند. به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، بر اساس برنامه زمانی پیش بینی […]

کارت ورود به جلسه به آزمون اعزام به خارج
داوطلبان آزمون اعزام فرهنگیان به مدارس خارج از کشورمی توانند از ساعت ۱۴ عصر روز دوشنبه مورخ ۱۷ لغایت ۲۰ اردیبهشت ماه به سامانه ثبت نام آزمون اعزام مراجعه و کارت ورود به جلسه را دریافت نمایند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، بر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده  آزمون اعزام فرهنگیان به مدارس خارج از کشور داوطلبان از ساعت ۱۴ عصر روز دوشنبه مورخ ۱۷ لغایت ۲۰ اردیبهشت ماه می توانند به سامانه ثبت نام آزمون اعزام مراجعه و کارت ورود به جلسه آزمون اعزام فرهنگیان به مدارس خارج از کشور را دریافت نمایند.

بر این اساس، آن دسته  از فرهنگیان گرامی که در هنگام ثبت نام گزینه انتخاب زبان خارجی برای آنها غیر فعال بوده است باید قبل از دریافت کارت زبان خارجی آزمون را در محل مشخص شده تعیین نمایند و سپس امکان دریافت کارت ورود به جلسه برای ایشان فراهم می باشد.

گفتنی است؛ ضمن متقاضیانی که ثبت نام نموده اند ولی امکان پرداخت هزینه ثبت نام برای ایشان میسر نبوده است باید قبل از دریافت کارت با ورود به درگاه پرداخت الکترونیکی بانک هزینه مذکور را پرداخت و سپس امکان دریافت کارت ورود به جلسه برای ایشان فراهم می باشد

  منبع  روابط    عمومی  سایت وزارت آموزش وپرورش

 

 


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : اخبارفرهنگیان

دیدگاه بسته شده است.