کدام سربازان از خدمت سربازی معاف دائم می شوند؟

کدام سربازان از خدمت سربازی معاف دائم می شوند؟

سربازی
کدام سربازان از خدمت سربازی معاف دائم می شوند؟ بنا بر ابلاغیه ستادکل نیروهای مسلح، این آقاپسرها اگر برادر تنی باشند، از خدمت دوره ضرورت معاف دائم می‌شوند. |بنا بر ابلاغیه ستادکل نیروهای مسلح، این آقاپسرها اگر برادر تنی باشند، از خدمت دوره ضرورت معاف دائم می‌شوند. از قدیم می‌گفتند سربازی، آدم را مرد می‌کند […]

کدام سربازان از خدمت سربازی معاف دائم می شوند؟

بنا بر ابلاغیه ستادکل نیروهای مسلح، این آقاپسرها اگر برادر تنی باشند، از خدمت دوره ضرورت معاف دائم می‌شوند.

|بنا بر ابلاغیه ستادکل نیروهای مسلح، این آقاپسرها اگر برادر تنی باشند، از خدمت دوره ضرورت معاف دائم می‌شوند.

از قدیم می‌گفتند سربازی، آدم را مرد می‌کند که اتفاقا بیراه هم نمی‌گفتند و بزرگ شدن را به خوبی می‌شد در وجود تک تک پسرهایی که خدمت سربازی را پشت سر گذاشتند، مشاهده کرد. اما با این حال هستند کسانی که از کودکی بنا به اقتضای زندگی، مرد بودن را زندگی می‌کنند و وقتی بزرگتر می‌شوند باید برای یک خانواده مردانگی کنند؛ درست مثل آن‌هایی که خانواده معلول دارند و دوشادوش پدر و مادر برای امرار معاش تلاش می‌کنند. اما چرا این‌ها را گفتیم؟ چون می‌خواهیم پیک خوش خبری باشیم برای آقا پسرهایی که تنها فرزند ذکور خانواده هستند و خواهر و برادری معلول دارند. خبر رسیده بنا بر ابلاغیه ستادکل نیروهای مسلح، این آقاپسرها اگر برادر تنی باشند، از خدمت دوره ضرورت معاف دائم می‌شوند.

واجدین شرایط می‌توانند با اخذ فرم معافیت مذکور از سازمان بهزیستی، درخواست خود را از طریق یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰) محل سکونت، ثبت و از رده وظیفه عمومی شهرستان محل سکونت خود پیگیری کنند.

چقدر این خبر مفید بود؟ راضی هستید

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز ۴.۵ / ۵. تعداد امتیاز: ۲

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت