کدام مدارس۲۶آذر سه شنبه تعطیل می باشد

کدام مدارس۲۶آذر سه شنبه تعطیل می باشد

مدارس شهرستان بوشهر  سه شنبه ٢۶ آذر تعطیل است مجید اجرایی رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: به علت بارندگی و تشدید ناپایداری‌های جوی با تصمیمات اتخاذ شده همه مدارس شهرستان بوشهر در نوبت صبح و بعد از ظهر فردا تعطیل است. هنوز تصمیمی در مورد مدارس دیگر […]

مدارس شهرستان بوشهر  سه شنبه ٢۶ آذر تعطیل است

مجید اجرایی رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: به علت بارندگی و تشدید ناپایداری‌های جوی با تصمیمات اتخاذ شده همه مدارس شهرستان بوشهر در نوبت صبح و بعد از ظهر فردا تعطیل است. هنوز تصمیمی در مورد مدارس دیگر نقاط استان بوشهر گرفته نشده است.

مدارس شهرستان تنگستان نیز فردا به علت بارندگی و تشدید ناپایداری‌های جوی تعطیل اعلام شد.

تمام مقاطع تحصیلی استان تهران  تعطیل است

محمد تقی زاده، معاون استاندار تهران اعلام کرد: تمامی مدارس استان تهران در شیفت صبح فردا سه شنبه ۲۶ آذر به جز دو شهرستان فیروزکوه و دماوند تعطیل هستند.

برخی مدارس فارس سه شنبه تعطیل شد
 
بنا برا اطلاعیه آموزش و پرورش استان فارس با توجه به شدت بارندگی و با درخواست روسای ادارات آموزش و پرورش و فرمانداران برخی از شهرستان‌های استان و با هماهنگی و اعلام مدیرکل مدیریت بحران استانداری فارس، تمام مدارس در همه دوره‌های تحصیلی شهرستان‌ها و مناطق شیراز، لارستان، بیرم، لامرد، اشکنان، علامرودشت، اوز، خنج، گراش، قیر، فراشبند، فیروزآباد، کازرون، کوه چنار، ممسنی، جهرم، فسا، ششده، شیبکوه، مهر، گله دار، زرین دشت، کوار، ارژن و داراب در ۲۶ آذر ۹۸ تعطیل است.
 
تعطیلی مدارس در استان البرز
 
بر اساس اعلام کارگروه اضطرار آلودگی هوای استان البرز، به علت افزایش غلظت آلاینده‌ها فردا (سه شنبه ۲۶ آذرماه) به جز شهرستان طالقان و بخش آسارا، همه مدارس ابتدایی استان فقط در نوبت صبح تعطیل است
 
 
تعطیلی مدارس خوزستان
 
بر اساس تصمیم ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران خوزستان مدارس، مراکز آموزشی و دانشگاه‌های شهرستان‌های اهواز، حمیدیه، کارون، باوی، سوسنگرد، شادگان، آبادان، خرمشهر، رامشیر، رامهرمز، ماهشهر، هندیجان و امیدیه در نوبت صبح سه شنبه به علت آبگرفتگی معابر و بارش باران تعطیل شد.
 
مدارس بستک تعطیل است
 
مدارس شهرستان بستک بدنبال بارش باران و احتمال آبگرفتگی معابر فردا سه شنبه تعطیل است.
 
 
 تعطیلی مدارس شهرستان کوهرنگ
 
به علت بارش سنگین برف و برودت هوا کلیه‌ی مقاطع تحصیلی در روز سه شنبه ۲۶ آذرماه ۱۳۹۸ در شهرستان کوهرنگ تعطیل شدند، 
 
 مدارس لامرد سه‌شنبه تعطیل است
 
این تصمیم به سبب تداوم بارش‌ها گرفته شده و تمام مدارس شهر لامرد و بخش‌های علامرودشت، چاهورز و اشکنان در دو نوبت صبح و عصر سه شنبه تعطیل است.
 
 تعطیلی مدارس نوبت صبح فارسان 
 
مدارس نوبت صبح فارسان (در چهارمحال و بختیاری) فردا تعطیل است.

چقدر این خبر مفید بود؟ راضی هستید

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد امتیاز: ۰

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت