کف حقوق معلمان ۵۷ درصد رشد داشته است!

کف حقوق معلمان ۵۷ درصد رشد داشته است!
کف حقوق معلمان ۵۷ درصد رشد داشته است! 👤یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش: ▫️کف حقوق معلمان در سال گذشته ۳۶۰۰ تومان بود که امسال این عدد ۵۶۰۰ تومان شده و ۵۷ درصد رشد داشته است اما باز هم برای کم بودن آن پیگیری می‌کنیم. 0/5 (0 نظر)

کف حقوق معلمان ۵۷ درصد رشد داشته است!

👤یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش:

▫️کف حقوق معلمان در سال گذشته ۳۶۰۰ تومان بود که امسال این عدد ۵۶۰۰ تومان شده و ۵۷ درصد رشد داشته است اما باز هم برای کم بودن آن پیگیری می‌کنیم.

0/5 (0 نظر)
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

 1. آقای وزیر میشه لطفاً شما چیزی نگید. به اندازه کافی الکی سر زبونها افتادیم. خیلی کارهای مهمتر هست که بهشون بپردازی مثلاً پاداش پایان خدمت بازنشسته‌های پارسال یا اون بندهایی که قانونیه و توی حقوق همه کارکنان هست و فرهنگیان ازش محرومند مثل حق مسکن، رفاهیات و…..

  به این نظر امتیاز بده
 2. نیروی خدماتی بانک امسال فقط ۶ میلیون تومن افزایش سنواتی داشته زیاد به این افزایشهای اموزش و پرورش پز ندید آقای وزیر

  به این نظر امتیاز بده
 3. خط فقر ۱۶ میلیون تومان است و حداقل هزینه یک نفر در ماه در شهرهای کوچک که شامل خوراک ، پوشاک ، مسکن ، هزینه درمان و هزینه ایاب و ذهاب ۴۰۰۰۰۰۰ میلیون تومان است. مبلغ ۵۶۰۰۰۰۰ تومان فقط یک هفته هزینه های خانوار را پوشش می دهد ؛ لذا تا پایان ماه یک معلم وقتی با کسری درآمد مواجه و افزایش هزینه مواجه می شود مابقی هزینه خانوار را از کجا تامین کند؟

  به این نظر امتیاز بده
 4. جناب وزیر خط فقر ۱۶ میلیون تومان است ، در وضعیت فعلی با تورم همراه با رکود اقتصاد ایران و با حذف ارز ترجیحی و آزاد سازی قیمت ها این مبلغ چند درصد از هزینه های خانوار را پوشش می دهد. حداقل هزینه یک نفر در ماه در شهرهای کوچک که شاملرخوراک ، پوشاک ، مسکن ، هزینه درمان و هزینه ایاب و ذهاب ۴۰۰۰ میلیون تومان است لذا مبلغ مذکور فقط یک هفته هزینه های خانوار را پوشش می دهد ؛ لذا تا پایان ماه یک معلم وقتی با کسری درآمد مواجه و افزایش هزینه مواجه می شود هزینه خانوار را از کجا تامین کند؟

  به این نظر امتیاز بده
 5. سلام . امسال ۱۰ درصد اضافه شده . چطور میشه ۵۷ درصد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  به این نظر امتیاز بده
پشتیبانی سایت