کودکان ناقلان کووید-۱۹ به دیگر اعضای خانواده خود هستند

کودکان ناقلان کووید-۱۹ به دیگر اعضای خانواده خود هستند ?نتایج یک مطالعه جدید نشان می‌دهد که بیش از ۲۵ درصد از کودکان مبتلا به کووید -۱۹، این بیماری را به دیگر اعضای خانواده خود منتقل می‌کنند. ?بر اساس نتایج این مطالعه که در نشریه JAMA Pediatrics منتشر شده است، از هر چهار کودک مبتلا به کووید-۱۹، یک نفر این ویروس را به سایر اعضای خانواده خود منتقل می کند و بیشترین خطر انتقال این ویروس به اعضای خانواده در میان نوزادان مشاهده شده است. ?نوزادان تازه متولد شده و کودکان تا ۳ سال سن، ۴۳ درصد بیشتر از افراد ۱۴ تا ۱۷ ساله احتمال دارد که ویروس کووید-۱۹ را به سایر افراد خانواده خود منتقل کنند.
کودکان ناقلان کووید-۱۹ به دیگر اعضای خانواده خود هستند ?نتایج یک مطالعه جدید نشان می‌دهد که بیش از ۲۵ درصد از کودکان مبتلا به کووید -۱۹، این بیماری را به دیگر اعضای خانواده خود منتقل می‌کنند. ?بر اساس نتایج این مطالعه که در نشریه JAMA Pediatrics منتشر شده است، از هر چهار کودک مبتلا به […]

کودکان ناقلان کووید-۱۹ به دیگر اعضای خانواده خود هستند

ابتلای افزایشی کودکان به کرونای دلتا / لزوم نگاه کارشناسانه به بازگشایی مدارس
?نتایج یک مطالعه جدید نشان می‌دهد که بیش از ۲۵ درصد از کودکان مبتلا به کووید -۱۹، این بیماری را به دیگر اعضای خانواده خود منتقل می‌کنند.
?بر اساس نتایج این مطالعه که در نشریه JAMA Pediatrics منتشر شده است، از هر چهار کودک مبتلا به کووید-۱۹، یک نفر این ویروس را به سایر اعضای خانواده خود منتقل می کند و بیشترین خطر انتقال این ویروس به اعضای خانواده در میان نوزادان مشاهده شده است.
?نوزادان تازه متولد شده و کودکان تا ۳ سال سن، ۴۳ درصد بیشتر از افراد ۱۴ تا ۱۷ ساله احتمال دارد که ویروس کووید-۱۹ را به سایر افراد خانواده خود منتقل کنند./ایرنا

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت