گزارش شماره مستخدم

توجه توجه این گزارش نوعی نرم افزار مخصوص کارشناسان کارگزینی می باشد. ارتباطی  با همکاران فرهنگی ندارد دانلود لینک مستقیم گزارش خام تخصصی فاقدمستخدم ورژن کلی 1 راهنمای گزارش فاقد مستخدم با سلام  واحترام به پیوست دو گزارش فاقد شماره مستخدام بعنوان پیشنهاد  و تسریع امور اداری ارسال می گردد. ضمنا درصورت هر گونه اشکال […]

sssss

توجه توجه این گزارش نوعی نرم افزار مخصوص کارشناسان کارگزینی می باشد. ارتباطی  با همکاران فرهنگی ندارد

دانلود لینک مستقیم گزارش خام تخصصی فاقدمستخدم ورژن کلی 1

راهنمای گزارش فاقد مستخدم

با سلام  واحترام به پیوست دو گزارش فاقد شماره مستخدام بعنوان پیشنهاد  و تسریع امور اداری ارسال می گردد. ضمنا درصورت هر گونه اشکال در مورد پر کردن فرم هیچ گونه مسئولیت بعدی برعهده این سایت  نمی باشد. بیشتر جنبه پیشنهاد و همیاری دوستان عزیزاموراداری دارد.

ضمنا در مورد گزارش به این نکات توجه فرمایید

چون پر کردن  فرد به فرد دراکسل  زمان بر هست. بهتر هست  گزارش درسیستم کارگزینی  نصب و به فرمت اکسل دریافت

اشکالات گزارش

باتوجه به محدودیت و اشکالات سیستم پرسنلی وثبت اعدادمتفاوت در شماره مستخدم که قبلا ثبت شده ساختن گزارش دقیق  وبدست آوردن اسامی فاقدین مستخدم دشوار می باشد اما می توان با رعایت چند نکته  کار راآسان کرد.

بعد از نصب گزارش و نمایش در ردیف اول شماره مستخدم به ترتیب 0 و1 و اعداد دو رقمی و 3 رقمی که قبلا وارد شده و به صورت پیش فرض قابل نمایش می باشد که به  منزله کسانی می باشد که شماره مستخدم ندارند که سورت شده است گرچه در تنظیم ردیفها  (سربرگ اکسل) درسیستم پرسنلی وجود نداشته است. اما مبنی تلاش این بوده که به موارد در خواستی نزدیک باشد.

0/5 (0 نظر)
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت