۱۸ ساعت دوره ضمن خدمت معلمان با موضوع چاقی دانش‌آموزان

لیست موسسات دارای مجوز برگزاری دوره های ضمن خدمت فرهنگیان در حیطه مشاغل معلمان
۱۸ ساعت دوره ضمن خدمت معلمان با موضوع چاقی دانش‌آموزان ۱۸ ساعت آموزش ضمن خدمت معلمان با موضوع آشنایی با بسته تحولی کنترل وزن و چاقی دانش‌آموزان با رویکرد ترویج سبک زندگی فعال و سالم برگزار شد. به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، اطلاعیه شماره دو طرح ملی کنترل وزن و چاقی دانش‌آموزان رسماً از […]

۱۸ ساعت دوره ضمن خدمت معلمان با موضوع چاقی دانش‌آموزان

سایت ضمن خدمت
اطلاعیه ضمن خدمت تدریس زیست شناسی پایه دوازدهم

۱۸ ساعت آموزش ضمن خدمت معلمان با موضوع آشنایی با بسته تحولی کنترل وزن و چاقی دانش‌آموزان با رویکرد ترویج سبک زندگی فعال و سالم برگزار شد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، اطلاعیه شماره دو طرح ملی کنترل وزن و چاقی دانش‌آموزان رسماً از سوی معاونت تربیت‌بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش صادر شد.

در این اطلاعیه آمده است: “به دنبال همکاری تمام فرهنگیان در طرح کوچ و نیاز به آموزش تمام پرسنل آموزشی کشور، ۱۸ساعت آموزش ضمن با موضوع آشنایی با بسته تحولی کنترل وزن و چاقی دانش‌آموزان با رویکرد ترویج سبک زندگی فعال و سالم، با کد ۹۹۵۰۶۸۱۴ برگزار شد که طی آن ۱۲ میلیون و ۵۱۷هزار و ۹۰۲ نفرساعت معلم و فرهنگی مشتمل بر مدیران، معلمان، معاونن و … مدارس کشور، تحت آموزش چگونگی مداخلات موثر در طرح کنترل وزن و چاقی دانش‌آموزان قرار گرفتند.

در این دوره ضمن خدمت، سرفصل‌ها و موضوعاتی چون آشنایی با عوارض چاقی و اضافه وزن در دانش‌آموزان، اهمیت و ضرورت طرح، راه‌های پیشگیری، فعالیت‌های ورزشی مناسب، آشنایی با تغذیه سالم دانش‌آموزان، اجرا و کنترل فعالیت‌های بدنی دانش‌آموز در منزل، فعالیت‌های مدرسه‌ای و … به شرکت‌کنندگان آموزش داده شد.

دوره آموزش ضمن خدمت برای مداخلات موثر تحت عنوان «نحوه ارزیابی، غربالگری و اجرای مداخلات در پروژه کنترل وزن و چاقی دانش‌آموزان» برای تمام عوامل اجرایی و نظارتی این پروژه با ۱۶ساعت آموزشی و با کد ۹۹۵۰۶۸۲۷ بر روی سامانه LTMS فرهنگیان کشور قرار گرفته و در حال اجراست.”

0/5 (0 نظر)
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت