۴ هزار نفر بدون آزمون در دولت استخدام می‌شوند + شرایط وثبت نام

۴ هزار نفر بدون آزمون در دولت استخدام می‌شوند + شرایط وثبت نام

استخدام بدون آزمون
۴ هزار نفر بدون آزمون در دولت استخدام می‌شوند + شرایط وثبت نام معاون سرآمدان و نخبگان بنیاد ملی نخبگان جزییاتی جدید از جذب ۴ هزار نخبه در ۲۰ دستگاه اجرایی و سازمان را تشریح کرد. یاسین کیخابا اشاره به فراخوان جدید بنیاد ملی نخبگان برای جذب حدود ۴ هزار نفر در دستگاه های اجرایی […]

۴ هزار نفر بدون آزمون در دولت استخدام می‌شوند + شرایط وثبت نام
معاون سرآمدان و نخبگان بنیاد ملی نخبگان جزییاتی جدید از جذب ۴ هزار نخبه در ۲۰ دستگاه اجرایی و سازمان را تشریح کرد.

یاسین کیخابا اشاره به فراخوان جدید بنیاد ملی نخبگان برای جذب حدود ۴ هزار نفر در دستگاه های اجرایی گفت: این فراخوان در مقایسه با فراخوان سال گذشته یک تفاوت مهم دارد و آن اینکه در فراخوان جدید کد شغل ها مشخص خواهد بود در حالی که سال گذشته افراد در زمان ثبت درخواست خود و بارگذاری رزومه، مشخص نبود برای چه دستگاهی درخواست می دهند و فقط برای جذب و استخدام اعلام آمادگی می کردند.

معاون سرآمدان و نخبگان بنیاد ملی نخبگان افزود: همچنین در فراخوان جدید برای هر کدشغل، ناظر به سازمان دفترچه شغل تعریف شده است چون ممکن است برخی کدشغل ها شرایط خاص داشته باشد یعنی دستگاه ها ممکن است علاوه بر شرایط بنیاد، یک سری شرایط ویژه و خاصی را برای پذیرش افراد داشته باشند که در این دفترچه گنجانده می شود.

وی ادامه داد: در فراخوان قبلی بعضا وقتی فرد به دستگاه معرفی می شد، دستگاه مربوطه اعلام می کرد با وجود اینکه رزومه فرد معرفی شده قابل قبول است اما ما شرایط ویژه ای داریم و امکان پذیرش نداریم و فرد به سازمان امور اداری و استخدامی برای جایابی مجدد عودت داده می شد.

کیخا در ادامه خاطرنشان کرد: با توجه به این موضوع در فراخوان جدید فرد از همان ابتدا دفترچه اشتغال دستگاه را مشاهده و براساس آن کدشغل را انتخاب خواهد کرد.

معاون سرآمدان و نخبگان بنیاد ملی نخبگان ادامه داد: علت تعویق در اعلام فراخوان، نهایی کردن دفترچه های شغل از سوی ٢٠ دستگاه است و به محض نهایی شدن فراخوان اعلام خواهد شد.

وی با بیان اینکه در فراخوان جدید ٢٠ دستگاه اقدام به جذب نخبگان خواهند کرد، گفت: آموزش و پرورش با یک اختلاف معناداری بیشترین کدشغل و بیشترین سهم را دارد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا دانش آموختگان دانشگاه های خاصی صرفا مشمول تسهیلات جذب در دستگاه های اجرایی هستند؟ گفت : خیر تنها ملاک بنیاد ملی نخبگان برگزیده شدن فرد براساس مصوبه فعالیت های آموزشی، پژوهشی، فناورانه، مهارتی و سایر فعالیت ها است.
کیخا در ادامه تاکید کرد که تمام دانش اموختگان دانشگاه های کشور اعم از دولتی و غیردولتی امکان ثبت درخواست را دارند و در صورت برگزیده شدن از تسهیلات بهره مندخواهند شد.

۰/۵ (۰ نظر)
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت