۸۶۰ نفر در سازمان جنگل‌ها استخدام می‌شوند

نفر در سازمان جنگل‌ها استخدام می‌شوند
نفر در سازمان جنگل‌ها استخدام می‌شوند مدیرکل امور اداری، رفاه و پشتیبانی سازمان جنگل‌ها: ۸۶۰ نفر در سازمان جنگل‌ها استخدام می‌شوند مدیرکل امور اداری، رفاه و پشتیبانی سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور از برنامه این سازمان برای جذب و استخدام ۸۶۰ نفر نیروی جدید خبر داد. به گزارش بازارکار، ابوالفضل معینی نژاد ر حاشیه […]

نفر در سازمان جنگل‌ها استخدام می‌شوند
مدیرکل امور اداری، رفاه و پشتیبانی سازمان جنگل‌ها:
۸۶۰ نفر در سازمان جنگل‌ها استخدام می‌شوند

مدیرکل امور اداری، رفاه و پشتیبانی سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور از برنامه این سازمان برای جذب و استخدام ۸۶۰ نفر نیروی جدید خبر داد.
به گزارش بازارکار، ابوالفضل معینی نژاد ر حاشیه گردهمایی سراسری مدیران ستادی و معاونان برنامه‌ریزی، توسعه مدیریت و منابع ادارات کل منابع طبیعی و آبخیزداری کشور در اصفهان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تبدیل وضعیت همکاران ایثارگر یکی از اولویت‌های سازمان جنگل‌هاست که پرونده آنان در ادارات کل استان‌ها و سازمان تکمیل و به سازمان امور استخدامی کشور ارسال می‌شود؛ این یکی از موضوعاتی است که با حساسیت ویژه در حال پیگیری است.
او با بیان اینکه سهمیه استخدام فرزندان ایثارگران ۲۵ درصد و جانبازان بالای ۲۵ درصد است، اضافه کرد: یک سهمیه پنج درصد نیز شامل همه ایثارگران می‌شود.
مدیرکل امور اداری، رفاه و پشتیبانی سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور افزود: سهمیه جذب نیروی جدید در سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور در سال آینده ۸۶۰ نفر است که بزودی آگهی آن اعلام می‌شود و اگر افراد واجد شرایط باشند، استخدام خواهند.
معینی نژاد خاطرنشان کرد: از سهمیه جذب نیروهای جدید سهم فرزندان شهدا و ایثارگران ۵۹ نفر است که برای آنان پرونده تشکیل شده و یک سهمیه نیز از سال ۱۳۹۷ بوده که ۵۰ نفر است و تلاش می‌کنیم این تعداد افراد باقی مانده را نیز برای سال پیش رو جذب کنیم.
به گزارش خبرنگار مهر، گردهمایی سراسری مدیران ستادی و معاونان برنامه‌ریزی، توسعه مدیریت و منابع ادارات کل منابع طبیعی و آبخیزداری کشور به میزبانی اصفهان به مدت ۲ روز درحال برگزاری است.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد امتیاز: 1

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت