30 تیرماه ایلان ماسک با مدیر عامل توییتر گفتگو می کند درباره ارز وبیت کوین

انتشار تصویر جدید پیشران موشک استارشیپ توسط ایلان ماسک
30 تیرماه ایلان ماسک با مدیر عامل توییتر گفتگو می کند درباره ارز وبیت کوین ایلان ماسک موافقت می کند که در رویداد بیت کوین با جک دورسی مدیر عامل توییتر صحبت کند الون ماسک مدیرعامل تسلا و یکی از علاقه مندان به Dogecoin ( DOGE ) ممکن است در مراسمی با هدف آموزش سرمایه […]

30 تیرماه ایلان ماسک با مدیر عامل توییتر گفتگو می کند درباره ارز وبیت کوین
ایلان ماسک موافقت می کند که در رویداد بیت کوین با جک دورسی مدیر عامل توییتر صحبت کند
الون ماسک مدیرعامل تسلا و یکی از علاقه مندان به Dogecoin ( DOGE ) ممکن است در مراسمی با هدف آموزش سرمایه گذاران نهادی در بیت کوین ( BTC) صحبت کنند.
در یک بحث توییتر با جک دورسی ، ماسک موافقت کرد که در “The ₿ Word” ، یک رویداد مجازی 21 ژوئیه به میزبانی شورای Crypto برای نوآوری صحبت کند. و با حضور بازیکنان اصلی در فضای رمزنگاری ، صحبت کند.

“به عنوان شرکت ها و موسسات بیشتر به مخلوط کنید، ما همه می خواهیم برای کمک به محافظت و گسترش آنچه #bitcoin توسعه باز تا کامل می کند،” گفت:دورسی .” “این روز متمرکز بر آموزش و اقداماتی است که برای انجام آن انجام می شود.”

ماسک قبل از موافقت درمورد عملا نشستن با دورسی و بحث در مورد بیت کوین در این رویداد بوده است
منبع: توییتر
سخنرانان برجسته این مراسم شامل دورسی ؛ کتی وود از Ark Invest. بنیانگذار Blockstream ، آدام بک ؛ مایکل مورل ، سرپرست سابق و معاون مدیر آژانس اطلاعات مرکزی ایالات متحده ؛ و جان نیوبری ، مدیر Brink – یک سازمان غیر انتفاعی متمرکز بر حمایت از توسعه بیت کوین. برگزارکنندگان گفته اند که این رویداد به منظور “تخریب داستانهای اصلی در مورد بیت کوین” است.

در ماه مارس ، ماسک در فضای رمزنگاری موج زد – و ممکن است تا حد زیادی در افزایش قیمت BTC نقش داشته باشد – زمانی که او اعلام کرد تسلا 1.5 میلیارد دلار بیت کوین به ترازنامه خود اضافه کرده و دارایی رمزنگاری را به عنوان نوعی پرداخت قبول می کند. برای وسایل نقلیه الکتریکی آن با این حال ، در ماه مه ، مدیر عامل تسلا با انتشار توئیتی نگرانی های خود را در مورد مصرف انرژی بیت کوین برجسته کرد و گفت این شرکت دیگر پرداخت های بیت کوین را در نظر نخواهد گرفت.

مرتبط: رابطه پر رمز و راز Crypto با Elon Musk: سفیر یا مسئولیت؟

مشخص نیست که یک بحث با دورسی یا دیگر بازیکنان اصلی رمزنگاری چه تاثیری می تواند در سیاست بیت کوین در تسلا یا شخصاً ماسک داشته باشد مدیر عامل شرکت تسلا گفت در اوایل این ماه او را تجدید اضافه کردن معاملات بیتکوین در شرکت “زمانی که تایید منطقی (حدود 50 درصد) استفاده از انرژی پاک از کارگران معدن با روند مثبت آینده وجود دارد.”

در زمان انتشار ، قیمت بیت کوین 32805 دلار ، در 24 ساعت گذشته 3.5 درصد افت کرده است

منبع ترجمه از توییتر

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت