اخبار آموزش و پرورش
حق التدریس
تبدیل وضعیت نیروهای قرارداد کار معین به پیمانی با شرکت در آزمون آموزگاری و دبیری قرارداد این فرهنگیان ۹ ماهه بود! مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران همچنین درباره نیروهای «قرارداد معین» نیز توضیح داد: تعدادی همکار داشتیم که سال گذشته قرار داد کار معین شدند. این‌ همکاران قبلا به شیوه‌های خرید خدمات […]

تبدیل وضعیت نیروهای قرارداد کار معین به پیمانی با شرکت در آزمون آموزگاری و دبیری قرارداد این فرهنگیان ۹ ماهه بود!

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران همچنین درباره نیروهای «قرارداد معین» نیز توضیح داد: تعدادی همکار داشتیم که سال گذشته قرار داد کار معین شدند. این‌ همکاران قبلا به شیوه‌های خرید خدمات آموزشی و غیره با ما کار می‌کردند. در این راستا سازمان اداری و استخدامی یک مجوز مصداقی و موردی برای طول سال تحصیلی گذشته داد.

بهرامی افزود: اینکه چرا قرارداد این نیروها در سال قبل ۹ ماهه بسته شده، به دلیل تصمیم سازمان اداری و استخدامی بود. الان این همکاران در فرآیند تبدیل وضعیت از طریق آزمون ماده ۲۸ هستند یعنی یا رشته آنها به پایه ابتدایی مربوط می‌شود که در آزمون شرکت کردند و اگر پذیرفته شوند استخدام می‌شوند و یا با شرکت در آزمون دبیری ۱۲ مرداد برای مقطع متوسطه جذب می‌شوند. در واقع این نیروها در حال تبدیل وضعیت هستند و انشاالله پیمانی می‌شوند.

۰/۵ (۰ نظر)
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت