اعلام نتایج استخدام آموزگاری

اعلام نتایج استخدام آموزگاری

طبق منابع موثقی که به دست سایت امور اداری رسیده است نتایج استخدام آموزگار ابتدایی نهایتا تا بامداد ۳۰ فروردین ماه بر روی پایگاه سازمان سنجش قرار خواهد گرفت. هشدار:داوطلبان عزیز نتایج صرفا از سایت سازمان سنجش کشور منتشر می گردد بنابراین لینک هایی که ممکن است از طریق پیامک برای شما ارسال گردد و […]

طبق منابع موثقی که به دست سایت امور اداری رسیده است نتایج استخدام آموزگار ابتدایی نهایتا تا بامداد ۳۰ فروردین ماه بر روی پایگاه سازمان سنجش قرار خواهد گرفت.

هشدار:داوطلبان عزیز نتایج صرفا از سایت سازمان سنجش کشور منتشر می گردد بنابراین لینک هایی که ممکن است از طریق پیامک برای شما ارسال گردد و حاوی ورود به صفحه اعلام نتایج آزمون استخدامی است جعلی می باشد و از هرگونه کلیک بر روی آنها خودداری فرمایید.

اعلام نتایج استخدام به ادارات کل استان ها شایعه می باشد و نتایج ابتدا در اختیار سازمان سنجش قرار می گیرد و پس از اعلام عمومی نتایج به ادارات کل استانها ارسال می گردد.

نتایج به چه شکلی منتشر می گردد؟

نتایج قبولی بصورت چند برابر ظرفیت می باشد(معمولا سه نفر به ازای هر یک نفر سهمیه قبولی)از این افراد به عنوان کارنامه سبز یاد می شود و در نهایت قبولی هایی نهایی مشخص می گردند.

پیشتر در سایت امور اداری منتشر گردید:

اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزگاری تا ساعتی دیگر

طبق خبرهای رسیده به وبسایت امور اداری هسته های گزینش در سراسر کشور نیروهای محقق و مصاحبه گر را آماده کرده و به محض اعلام نتایج فرآیند گزینش نیز آغاز می شود.گفته می شود دوره های آموزشی مناسبی نیز برای گزینشگران تدارک دیده شده است.

نتایج نهایی نیز تا ۴۰ روز کاری پس از اعلام نتایج اولیه یعنی اواسط خرداد ماه در اختیار سازمان سنجش کشور قرار خواهد گرفت.دوره ارزیابی تکمیلی که برای تمامی پذیرفته شدگان مرحله اول انجام می گیرد شامل مصاحبه، ارزیابی صلاحیت‌های عمومی، تخصصی و حرفه‌ای افراد توسط کانون های ارزیابی همزمان با مراحل گزینش انجام می‌شود و کل این فرآیند تا ۴٠ روز به اتمام خواهد رسید.

پس از اعلام نتایج نهایی و معرفی قبول شدگان که توسط وبسایت سازمان سنجش کشور اعلام می گردد.دوره های مهارت آموزی در قالب دو پودمان برای پذیرفته شدگان تدارک دیده شده است که توسط دانشگاه فرهنگیان برگزار می گردد.تلاش ها بر این است در این دوره ها داوطلبان با فنون و مهارت های تدریس بخوبی آشنا گردند تا در اول مهر ۱۴۰۳ با قدرت بتوانند در کلاس های درس حاضر شوند.

در حال حاضر هیچ اطلاعیه بر روی سایت سازمان سنجش کشور در خصوص نتایج آزمون منتشر نشده است اما پالایش نتایج آزمون در مرحله پایانی است و همانطور که اشاره شد نهایتا تا بامداد روز پنجشنبه ۳۰ فروردین نتایج اعلام می گردد.

پیشتر معاون محترم آموزش ابتدایی وزارت نیز انتشار لیست نهایی قبول شدگان در هفته جاری را تایید کرده بود.

لازم بذکر است اطلاعیه ای که پس از انتشار نتایج توسط سایت سازمان سنجش کشور منتشر می گرد کلی است و روال کار در مراحل بعدی را شرح داده است اما داوطلبان بهتر است آدرس سایت اداره کل آموزش وپرورش استان محل سکونت خود را داشته باشند و اطلاعیه های تحویل مدارک و شرکت در مصاحبه را از سایت آموزش و پرورش استان خود دنبال کنند.برنامه زمانبندی حضور در مصاحبه نیز در سایت آموزش و پرورش استان درج می گردد.

معاینات پزشکی اولیه برای تمامی پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت

تمامی افراد پذیرفته شده مرحله اول (کارنامه سبزها)در معاینات پزشکی اولیه شرکت خواهند کرد.این معاینات شامل چکاپ اولیه بینایی و شنوایی و تعادل و همچنین تست وزن و قد می باشد

برای شرکت در کلاس های مصاحبه نوین استخدام

و دریافت ۲ جلد کتاب مصاحبه به آیدی  کانال اصلی نوین استخدام زیر پیام بدهید در ایتا

https://eitaa.com/joinchat/1476395281C4de0f2a548

۰/۵ (۰ نظر)
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت