آخرین به روز رسانی واتساپ و تغییرات در پیام‌های صوتی

آخرین به روز رسانی واتساپ و تغییرات در پیام‌های صوتی

آخرین به روز رسانی واتساپ و تغییرات در پیام‌های صوتی
آخرین به روز رسانی واتساپ و تغییرات در پیام‌های صوتی به روز رسانی جدید واتساپ مشکل گوش دادن به ویس‌ها تنها در صفحه چت مخاطب را برطرف کرده است. باشگاه خبرنگاران جوان – واتساپ به کاربران اجازه می‌دهد پیام‌های صوتی ارسال کنند، اما مشکل این است که کاربران باید به پیام صوتی در همان صفحه […]

آخرین به روز رسانی واتساپ و تغییرات در پیام‌های صوتی
به روز رسانی جدید واتساپ مشکل گوش دادن به ویس‌ها تنها در صفحه چت مخاطب را برطرف کرده است.

باشگاه خبرنگاران جوان – واتساپ به کاربران اجازه می‌دهد پیام‌های صوتی ارسال کنند، اما مشکل این است که کاربران باید به پیام صوتی در همان صفحه چت گوش می‌دادند و اگر می‌خواستند به چت دیگری بروند، پیام صوتی متوقف می‌شد و اساساً باید فرایند گوش دادن به پیام صورتی را از نو شروع می‌کردند. با این حال، به روز رسانی اخیر واتساپ این ایراد را برطرف کرده است.

به گزارش ubergizmo، واتساپ در آخرین به روز رسانی که ارائه کرده است چند ویژگی جدید را افزوده است و یکی از این ویژگی ها به کاربران امکان می‌دهد حتی زمانی که به چت کاربر دیگری می‌روند، گوش کردن به پیام‌های صوتی را ادامه دهند. این ویژگی شبیه به نحوه تماشای ویدیو‌های یوتیوب در واتساپ است و ویدیو حتی زمانی که چت را ترک می‌کنید و به چت دیگری می‌روید پخش می‌شود.

اپلیکیشن واتساپ

این ویژگی در واقع در نسخه آزمایشی قبلی مشاهده شده بود، اما به نظر می‌رسد اکنون در دسترس همه کاربران قرار گرفته باشد. این بخشی از تغییراتی است که واتساپ در برنامه و پیام‌های صوتی خود ایجاد کرده است. برخی از تغییرات دیگر شامل قابلیت مکث و پخش پیام‌های صوتی است. قبل‌تر اگر کاربران پیام را متوقف می‌کردند، باید از ابتدا آن را از سر می‌گرفتند. تغییر دیگری که در این به روز رسانی وجود دارد شامل امکان بررسی پیام‌های صوتی شما قبل از ارسال است.

چقدر این خبر مفید بود؟ راضی هستید

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد امتیاز: ۰

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت