آخرین مهلت ارائه مدارک جاماندگان تشکیل پرونده آزمون استخدامی

آخرین مهلت ارائه مدارک جاماندگان تشکیل پرونده آزمون استخدامی

استخدامی
امروز چهارشنبه (۲۸ تیرماه)، آخرین مهلت ارائه مدارک و تشکیل پرونده برای کلیه پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی پیمانی سهمیه اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران است ▫️عدم مراجعه برای ارائه مدارک تشکیل پرونده در زمان و محل اعلام شده به منزله انصراف تلقی شده و افراد حق اعتراض نخواهند داشت. ✅ […]

امروز چهارشنبه (۲۸ تیرماه)، آخرین مهلت ارائه مدارک و تشکیل پرونده برای کلیه پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی پیمانی سهمیه اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران است

▫️عدم مراجعه برای ارائه مدارک تشکیل پرونده در زمان و محل اعلام شده به منزله انصراف تلقی شده و افراد حق اعتراض نخواهند داشت.

✅ تمدید مهلت مشاهده سوابق تحصیلی در سامانه ساهت جدید در مای :

▫️فارغ التحصیلان سال۱۳۸۴تا ۱۴۰۱که در آزمون خرداد۱۴۰۲ برای ایجاد سابقه یا ترمیم نمره شرکت نکرده اند و داوطلب آزمون سراسری امسال می باشند، تا پایان روز شنبه ۳۱ تیرماه فرصت دارند جهت مشاهده و تأیید مشخصات هویتی و تحصیلی به سامانه مای به آدرس my.medu.ir مراجعه نمایند.

✅ هنوز هیچ برگ هدایت تحصیلی از طرف مدیران مدارس متوسطه اول استان قابل پرینت و تحویل به دانش آموزان نیست و فقط دانش آموزان پایه نهم می‌توانند از طریق کارتابل شخصی خود در سامانه my.medu.ir می‌توانند نمون برگ هدایت تحصیلی خود را رویت کنند.

۰/۵ (۰ نظر)
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت