آخرین مهلت ارائه مدارک جاماندگان تشکیل پرونده آزمون استخدامی

آخرین مهلت ارائه مدارک جاماندگان تشکیل پرونده آزمون استخدامی

استخدامی
امروز چهارشنبه (۲۸ تیرماه)، آخرین مهلت ارائه مدارک و تشکیل پرونده برای کلیه پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی پیمانی سهمیه اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران است ▫️عدم مراجعه برای ارائه مدارک تشکیل پرونده در زمان و محل اعلام شده به منزله انصراف تلقی شده و افراد حق اعتراض نخواهند داشت. ✅ […]

امروز چهارشنبه (۲۸ تیرماه)، آخرین مهلت ارائه مدارک و تشکیل پرونده برای کلیه پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی پیمانی سهمیه اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران است

▫️عدم مراجعه برای ارائه مدارک تشکیل پرونده در زمان و محل اعلام شده به منزله انصراف تلقی شده و افراد حق اعتراض نخواهند داشت.

✅ تمدید مهلت مشاهده سوابق تحصیلی در سامانه ساهت جدید در مای :

▫️فارغ التحصیلان سال۱۳۸۴تا ۱۴۰۱که در آزمون خرداد۱۴۰۲ برای ایجاد سابقه یا ترمیم نمره شرکت نکرده اند و داوطلب آزمون سراسری امسال می باشند، تا پایان روز شنبه ۳۱ تیرماه فرصت دارند جهت مشاهده و تأیید مشخصات هویتی و تحصیلی به سامانه مای به آدرس my.medu.ir مراجعه نمایند.

✅ هنوز هیچ برگ هدایت تحصیلی از طرف مدیران مدارس متوسطه اول استان قابل پرینت و تحویل به دانش آموزان نیست و فقط دانش آموزان پایه نهم می‌توانند از طریق کارتابل شخصی خود در سامانه my.medu.ir می‌توانند نمون برگ هدایت تحصیلی خود را رویت کنند.

چقدر این خبر مفید بود؟ راضی هستید

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت