ابلاغ پرداخت ۴۰درصد از پاداش پایان خدمت بازنشستگان

ابلاغ پرداخت ۴۰درصد از پاداش پایان خدمت بازنشستگان

پرداخت
ابلاغ پرداخت ۴۰درصد از پاداش پایان خدمت بازنشستگان 🔹به گزارش معاون بودجه سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی فارس همچنین از ابلاغ ۴۰ درصد از پاداش پایان خدمت کارکنان دولت که سال گذشته بازنشسته شده‌اند خبر داد و ابراز امیدواری کرد که مابقی این پاداش نیز تا پایان ماه آتی، ابلاغ و پرداخت خواهد شد . عبدالحمید […]

ابلاغ پرداخت ۴۰درصد از پاداش پایان خدمت بازنشستگان

🔹به گزارش معاون بودجه سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی فارس همچنین از ابلاغ ۴۰ درصد از پاداش پایان خدمت کارکنان دولت که سال گذشته بازنشسته شده‌اند خبر داد و ابراز امیدواری کرد که مابقی این پاداش نیز تا پایان ماه آتی، ابلاغ و پرداخت خواهد شد .

عبدالحمید سنگی شنبه ۱۳ آبان در یک کنفرانس خبری گفت: سرجمع اعتبارات عمرانی فارس برای امسال ۵۹۵۲ میلیارد تومان است که نسبت به اعتبارات سال گذشته ۶۵٫۵ درصد رشد را نشان می‌دهد و این رشد در مقایسه با رشد اعتبارات کشور که ۵۳٫۸ درصد بوده، بالاتر است.

معاون بودجه سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی فارس همچنین از ابلاغ ۴۰ درصد از پاداش پایان خدمت کارکنان دولت که سال گذشته بازنشسته شده‌اند خبر داد و ابراز امیدواری کرد که مابقی این پاداش نیز تا پایان ماه آتی، ابلاغ و پرداخت خواهد شد.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت