احضار کاردار سفارت انگلیس به وزارت امور خارجه

احضار کاردار سفارت انگلیس به وزارت امور خارجه

سفیر انگلیس
در واکنش به ادامه اقدامات و اظهارات مخرب و مداخله جویانه انگلیس، خانم الیزابت مارش کاردار سفارت انگلیس در تهران در غیاب سفیر، روز پنج‌شنبه توسط مدیرکل غرب اروپا به وزارت امور خارجه احضار شد. مدیر کل غرب اروپا اظهارات و مواضع مقامات انگلیسی و همچنین تحریم های اخیر این رژیم علیه ایران را اقدامی […]

در واکنش به ادامه اقدامات و اظهارات مخرب و مداخله جویانه انگلیس، خانم الیزابت مارش کاردار سفارت انگلیس در تهران در غیاب سفیر، روز پنج‌شنبه توسط مدیرکل غرب اروپا به وزارت امور خارجه احضار شد.

مدیر کل غرب اروپا اظهارات و مواضع مقامات انگلیسی و همچنین تحریم های اخیر این رژیم علیه ایران را اقدامی غیرقانونی و مداخله جویانه قلمداد و آن را قویاً محکوم کرد.

وی افزود: در حالیکه مردم ایران نقش رسانه‌های معاند مستقر در انگلیس در ترویج خشونت را هنوز فراموش نکرده‌اند، جای تعجب است که انگلیس به جای پاسخگویی، به روند اتهام زنی خود همچنان ادامه می‌دهد.

مدیرکل غرب اروپا تصریح کرد: به مقامات انگلیس توصیه می‌کنیم با نگاه به تجارب گذشته، از ورود به دام‌های تنیده و شناخته شده از سوی رژیم صهیونیستی و گروهک‌های تروریستی خودداری کنند.

مدیرکل غرب اروپا اظهار داشت: تداوم رویکرد مخرب انگلیس قابل قبول نبوده و حتما با اقدام متقابل، متناسب و مؤثر جمهوری اسلامی ایران مواجه خواهد شد.

کاردار انگلیس اظهار داشت که مراتب را به کشورش منتقل خواهد کرد.

۰/۵ (۰ نظر)
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت