ارائه طرح «رتبه‌بندی معلمان» به دولت به‌زودی

ارائه طرح «رتبه‌بندی معلمان» به دولت به‌زودی

?معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از طی مراحل پایانی آماده سازی طرح #رتبه_بندی معلمان خبر داد و گفت: طرح رتبه‌بندی #کمتر از ۱۰ روز دیگر به دولت ارائه می‌شود.

علی الهیار ترکمن :رتبه‌بندی در سال‌های گذشته به اشکال مختلفی اجرا شده است. یک بار از طریق طرح ارتقای شغلی و یک بار با مصوبه دولت در سال ۱۳۹۴ و با استفاده از سازوکارهای ماده ۶۸ قانون مدیریت خدمات کشوری شاهد اجرای رتبه‌بندی بوده‌ایم.
البته آنچه انجام شد مورد نظر و خواسته قانونگذاران و فرهنگیان کشور نبود.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه از شروع برنامه ششم توسعه، رتبه بندی را به شکل خاص‌تری دنبال می‌کنیم، گفت: در برنامه ششم توسعه به دولت تکلیف شده یک نظام رتبه‌بندی را تنظیم کند که بر اساس آن بتوانیم نظام‌های #پرداخت را طراحی کنیم. در واقع باید بگونه‌ای باشد که بتوانیم نظام پرداخت‌ها را بر اساس تخصص و صلاحیت‌های حرفه‌ای تنظیم کنیم و دوم آنکه یک مهندسی #نیروی_انسانی از طریق رتبه‌بندی انجام شود.

?وی با بیان اینکه دبیرخانه شورای عالی آموزش و پرورش بیش از  ۱۲ جلسه برای تدوین لایحه رتبه‌بندی برگزار کرده و کار در مراحل نهایی است، گفت: کمتر از ۱۰ روز دیگر لایحه را از سوی آموزش و پرورش به #دولت تقدیم می‌کنیم که پس از تصویب در دولت در قالب لایحه به مجلس ارائه می‌شود.

چقدر این خبر مفید بود؟ راضی هستید

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد امتیاز: ۰

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

جزوه کتاب سوالات استخدام آموزش وپرورش
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید