ارسال ۳۵۰۰ میز و نیمکت برای مدار

ارسال ۳۵۰۰ میز و نیمکت برای مدار

[ad_1] به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، ۳۵۰۰ میز و نیمکت اهدایی سازمان نوسازی و تجهیز مدارس کشور به دانش‌آموزان مناطق سیل‌زده گلستان، وارد این استان شد. همچنین طبق گفته‌های مهراله رخشانی‌مهر رییس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، در جریان سیل اخیر علاوه بر آسیب‌های وارده به زیرساخت‌ها، منازل مسکونی و مزارع کشاورزی […]

[ad_1]

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، ۳۵۰۰ میز و نیمکت اهدایی سازمان نوسازی و تجهیز مدارس کشور به دانش‌آموزان مناطق سیل‌زده گلستان، وارد این استان شد.

همچنین طبق گفته‌های مهراله رخشانی‌مهر رییس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، در جریان سیل اخیر علاوه بر آسیب‌های وارده به زیرساخت‌ها، منازل مسکونی و مزارع کشاورزی استان گلستان به ۲۵۶ مدرسه در این استان از نظر فضا، تجهیزات و تاسیسات خسارت جدی وارد شد.

وی افزود: در پی وقوع سیل اخیر همکاران ما نسبت به برآورد خسارت و ارزیابی میدانی از مدارس آسیب‌دیده اقدام کردند و تمام تلاش خود را به کار خواهیم بست تا با بازسازی و ترمیم فضاهای آموزشی آسیب‌دیده، در روند آموزشی دانش‌آموزان خللی وارد نشود.

رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس افزود: روند آموزشی و تربیتی دانش آموزان نباید تحت تاثیرعوامل بحرانی قرار گرفته و مختل شود از این رو در نظر داریم هر چه سریع تر۵۰ کانکس جهت تشکیل کلاس درس به مناطق سیل زده ارسال کنیم.

رخشانی مهر  خاطر نشان کرد: با دستور وزیر آموزش و پرورش ۵ میلیارد تومان اعتبار برای تجهیز سیستم‌های گرمایشی مدارس آسیب دیده به آموزش و پرورش گلستان اختصاص پیدا کرده است.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

چقدر این خبر مفید بود؟ راضی هستید

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد امتیاز: ۰

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت