اسامی تیم ملی لو رفت!

اسامی تیم ملی لو رفت!

اسامی تیم ملی لو رفت!
اسامی تیم ملی لو رفت! تیم ملی فوتبال کشورمان در فیفا دی پیش رو قرار است به مصاف تیم ملی بلغارستان برود و به همین منظور ملی پوشان فوتبال کشورمان با حضور در سفارت بلغارستان اقدامات دریافت ویزا را انجام دادند. اسامی تیم ملی لو رفت! به گزارش منیبان، تیم ملی فوتبال کشورمان در فیفا […]

اسامی تیم ملی لو رفت!

تیم ملی فوتبال کشورمان در فیفا دی پیش رو قرار است به مصاف تیم ملی بلغارستان برود و به همین منظور ملی پوشان فوتبال کشورمان با حضور در سفارت بلغارستان اقدامات دریافت ویزا را انجام دادند.
اسامی تیم ملی لو رفت!

به گزارش منیبان، تیم ملی فوتبال کشورمان در فیفا دی پیش رو قرار است به مصاف تیم ملی بلغارستان برود و به همین منظور ملی پوشان فوتبال کشورمان با حضور در سفارت بلغارستان اقدامات دریافت ویزا را انجام دادند. همچنین بعد از پایان این بازی دیدار دوستانه ایران و آنگولا در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

ملی پوشان فوتبال کشورمان این روز‌ها در ساختمان پک مشغول آماده سازی هستند هر چند شاگردان قلعه نویی قرار است امروز استراحت کنند و از روز شنبه رسما در اردوی تیم ملی حضور پیدا کرده و سپس عصر همان روز تمرینات را آغاز کنند.

طبق پیگیری‌های خبرنگار ورزشی خبرگزاری آنا، پیام نیازمند، محمد دانشگر، رضا اسدی، شهریار مغانلو و رامین رضائیان از سپاهان به تیم ملی دعوت شده اند. میلاد زکی پور و رضا شکاری که حتی اقدامات ویزا را انجام دادند به این اردو دعوت نشده اند.

نابودی تضمینی تمام چربی‌های شکم و پهلو بدون رژیم و عوارض!

علیرضا بیرانوند، وحید امیری، مهدی ترابی، میلاد سرلک و مرتضی پورعلی گنجی ملی پوشان پرسپولیس را تشکیل می‌دهند. در روز‌های گذشته خبر عدم دعوت از کنعانی به اردو مطرح شد که با حضور این نفرات از پرسپولیس در ساختمان پک خبر فوق رسمی شد. از طرفی میلاد سرلک به تیم ملی دعوت شده تا حضور وی در خدمت سربازی به تعویق بیفتد.

روزبه چشمی و محمد حسین مرادمند ملی پوشان استقلال را تشکیل می‌دهند و با وجود حضور حسینی در سفارت بلغارستان این بازیکن به اردو دعوت نشده است.

محمدرضا اخباری و علی علیزاده نیز ملی پوشان گل گهر را تشکیل می‌دهند و البته فرشید اسماعیلی از نساجی به دلیل درخشش در بازی‌های اخیر به تیم ملی فوتبال کشورمان دعوت شده است و در ساختمان پک به تمرین می‌پردازد.

نکته جالب اینجا است که از ملی پوشان تراکتور در ساختمان پک خبری نیست و شاید این نفرات روز شنبه در اردوی تیم ملی حاضر شوند.

۰/۵ (۰ نظر)
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت