اطلاعیه ثبت نام مجدد آزمون اختصاصی دانشگاه فرهنگیان

اطلاعیه ثبت نام مجدد آزمون اختصاصی دانشگاه فرهنگیان

اطلاعیه ثبت نام مجدد آزمون اختصاصی دانشگاه فرهنگیان
اطلاعیه ثبت نام مجدد آزمون اختصاصی دانشگاه فرهنگیان و متقاضیان شركت درآزمون سراسری سال ۱۴۰۳ (نوبت اول)               کارگزین خبر – سازمان سنجش آموزش کشور، اطلاعیه ثبت نام مجدد آزمون اختصاصی دانشگاه فرهنگیان و متقاضیان شركت درآزمون سراسری سال ۱۴۰۳ (نوبت اول) را منتشر کرد. به گزارش شناسنامه قانون، […]

اطلاعیه ثبت نام مجدد آزمون اختصاصی دانشگاه فرهنگیان و متقاضیان
شركت درآزمون سراسری سال ۱۴۰۳ (نوبت اول)
 اطلاعیه ثبت نام مجدد آزمون اختصاصی دانشگاه فرهنگیان

 

 

 

 

 

 

 

کارگزین خبر – سازمان سنجش آموزش کشور، اطلاعیه ثبت نام مجدد آزمون اختصاصی دانشگاه فرهنگیان و متقاضیان شركت درآزمون سراسری سال ۱۴۰۳ (نوبت اول) را منتشر کرد.

به گزارش شناسنامه قانون، به اطلاع متقاضیان ثبت‌نام‌ و شركت‌ در آزمون‌ سراسری سال ۱۴۰۳ (نوبت اول) و آزمون اختصاصي پذيرش دانشجو – معلم در دانشگاه فرهنگيان مي‌رساند، با توجه به درخواست مکرر داوطلبانی که در زمان مقرر (از تاريخ ۱۴۰۲/۰۹/۰۵لغايت ۱۴۰۲/۰۹/۱۵) موفق به ثبت‌نام در این آزمون نشدند، امکان ثبت‌نام با تاخير براي اين‌دسته از داوطلبان از روز دوشنبه به تاريخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۷ لغايت روز سه‌شنبه به تاريخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۸در درگاه اطلاع‌رسانی اين سازمان به نشاني: www.sanjesh.org فراهم خواهد شد.

لذا داوطلبان مي توانند با مطالعه دفترچه راهنمای ثبت‌نام و اطلاعيه‌هاي تاريخ پنجم، نهم و یازدهم آذر ماه سال جاری که از طريق درگاه اطلاع‌رساني اين سازمان قابل دسترس است، نسبت به ثبت‌نام اقدام نمايند. لازم به تاکید است این آخرین فرصت برای متقاضیانی است که موفق به ثبت‌نام در این آزمون نشده‌اند و بدیهی است بعد از تاریخ فوق هیچ درخواستی برای ثبت‌نام قابل پذیرش نخواهد بود.

ضمناً برای داوطلبانی که قبلاً در اين آزمون ثبت‌نام نموده‌اند نیز امکان ویرایش اطلاعات در بازه زماني فوق میسر است.

یادآوری می‌شود آزمون سراسری سال ۱۴۰۳ (نوبت اول) و آزمون اختصاصي پذيرش دانشجو- معلم در دانشگاه فرهنگيان در روزهای پنجشنبه و جمعه به تاريخ ۰۶ و ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ برگزار خواهد شد.

چقدر این خبر مفید بود؟ راضی هستید

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز ۱.۷ / ۵. تعداد امتیاز: ۶

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت