اطلاعیه خیلی مهم درباره سابقه حق التدریس و سربازی نهضت برای معلمان

اطلاعیه خیلی مهم درباره سابقه حق التدریس و سربازی نهضت برای معلمان

اطلاعیه آیا تعطیلی مدارس در اول مهر ماه1402 قطعی است؟
خیلی مهم همکاران عزیز با سلام و احترام متاسفانه علی رغم چند بار ارسال بخشنامه و پیام های مکرر، برخی از همکاران که دارای سابقه حق التدریس، نهضت سواد آموزی و سربازی هستند و این سوابق در سال های گذشته جزء سنوات آنها در حکم کارگزینی لحاظ شده است، نسبت به پرداخت هزینه سوابق بازنشستگی […]

خیلی مهم

همکاران عزیز
با سلام و احترام
متاسفانه علی رغم چند بار ارسال بخشنامه و پیام های مکرر، برخی از همکاران که دارای سابقه حق التدریس، نهضت سواد آموزی و سربازی هستند و این سوابق در سال های گذشته جزء سنوات آنها در حکم کارگزینی لحاظ شده است، نسبت به پرداخت هزینه سوابق بازنشستگی این سنوات اقدام نکرده اند. همکاران محترم توجه داشته باشند تا هزینه بازنشستگی موارد فوق الذکر پرداخت نشود، این سنوات جزء سابقه بازنشستگی شما لحاظ نشده و در زمان بررسی پرونده بازنشستگی شما از سنوات شما کسر می گردد.

لازم به ذکر است میزان پرداخت هزینه سنوات بازنشستگی بر اساس احکام همکاران به صورت سالیانه تغییر کرده و افزایش می یابد. همکارانی هم که دارای سنوات حق التدریس، نهضت و سربازی و… بوده و تا کنون هیچ اقدامی در خصوص آن انجام نداده اند می توانند مانند سایر همکاران درخواست کتبی خود را برای محاسبه این سنوات به امور اداری ارائه نمایند. در پایان لازم به تذکر است که با پایان برنامه ششم توسعه کشور و آغاز برنامه هفتم، سنوات غیر رسمی کارکنان (قبل از استخدام) مثل حق التدریس، نهضت سوادآموزی، سربازی، تحصیل و…. به هیچ عنوان جزء سنوات بازنشستگی همکاران محاسبه نخواهد شد.

۰/۵ (۰ نظر)
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت