اطلاعیه میز کار مرکزی رتبه بندی معلمان

اطلاعیه میز کار مرکزی رتبه بندی معلمان

رتبه بندی معلمان
📢 اطلاعیه میز کار مرکزی رتبه بندی معلمان 👤رئیس محترم هیات ممیزه استان ……… باسلام و احترام 🔹نظر به ایجاد امکان مشاهده نتیجه اعتراضات رتبه بندی معلمان و راه اندازی سامانه پرسش و پاسخ رتبه بندی در سامانه my.medu.ir با هدف تکریم همکاران و پاسخگویی اعضای میزکار رسیدگی و پاسخگویی به اعتراض رتبه بندی، مقتضی […]

📢 اطلاعیه میز کار مرکزی رتبه بندی معلمان

👤رئیس محترم هیات ممیزه استان ………

باسلام و احترام

🔹نظر به ایجاد امکان مشاهده نتیجه اعتراضات رتبه بندی معلمان و راه اندازی سامانه پرسش و پاسخ رتبه بندی در سامانه my.medu.ir با هدف تکریم همکاران و پاسخگویی اعضای میزکار رسیدگی و پاسخگویی به اعتراض رتبه بندی، مقتضی است برنامه ریزی مناسب در چارچوب موارد ذیل در سطح استان و مناطق صورت پذیرد.

۱- کلیه امور مربوط به رتبه بندی اعم از فرآیند بررسی و اعلام نتیجه در سامانه فوق قابل مشاهده و پیگیری می باشد.

۲- کلیه درخواست ها و سئوالات با موضوع رتبه بندی صرفاً در سامانه مورد نظر قابل دریافت می باشد و همکاران از مراجعه حضوری و مکاتبه خارج از سامانه خودداری نمایند.

۳- امکان پرسش و پاسخ در مرحله اول بر عهده میز کار مرکزی و در مراحل بعد به عهده اداره کل استان جهت پاسخگویی مناسب به همکاران می باشد.

۴- مسئولیت بررسی، تشخیص، رسیدگی، پیگیری سئوالات درخواست های همکاران و پاسخگویی برعهده همه حوزه های مرتبط با فرآیند رتبه بندی می باشد لذا همکاری همه حوزه های ذیربط با میز پاسخگویی مورد انتظار است.

۵- به گونه ای برنامه ریزی شود تا اطلاع رسانی مناسب، دقیق و گسترده به همکاران محترم در سراسر استان مناطق و مدارس صورت پذیرد.

۶- تمام تلاش مجموعه همکاران در میزکار رتبه بندی معلمان، پاسخگویی دقیق، سریع و مبتنی بر ضوابط و مقررات می باشد.

۷- نظر به زمان بر بودن بررسی، تشخیص، پاسخگویی با توجه به حجم بالای مخاطبین صبر و شکیبایی همکاران مورد انتظار می باشد.

باتشکر
میز کار مرکزی رتبه بندی معلمان

۰/۵ (۰ نظر)
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت