اطلاعیه‌ ویژه متقاضیان نقل و انتقالات داخل استان و تغییر سمت

اطلاعیه‌ ویژه متقاضیان نقل و انتقالات داخل استان و تغییر سمت

اطلاعیه
به اطلاع متقاضیان استان خراسان رضوی که به هردلیلی موفق به ثبت درخواست (اعم از انتقال داخل استان یا تغییرسمت) در مهلت مقرر نشده اند می رساند سامانه سجفا برای آخرین بار در تاریخ شنبه ۳۱ تیرماه صرفاً از ساعت ۷ صبح الی ۱۳ مجدداً بازگشایی خواهد شد متذکر می شود باتوجه به ضرورت انجام […]

به اطلاع متقاضیان استان خراسان رضوی که به هردلیلی موفق به ثبت درخواست (اعم از انتقال داخل استان یا تغییرسمت) در مهلت مقرر نشده اند می رساند سامانه سجفا برای آخرین بار در تاریخ شنبه ۳۱ تیرماه صرفاً از ساعت ۷ صبح الی ۱۳ مجدداً بازگشایی خواهد شد

متذکر می شود باتوجه به ضرورت انجام به موقع اقدامات اجرایی فرآیندهای مذکور، پس از مهلت فوق، به هیچ عنوان تمدید امکان پذیر نبوده و ضروری است از مراجعه حضوری به اداره کل استان دراین خصوص اکیداً خودداری گردد.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

  1. از شهرستان های استان اردبیل هستم ،منم نتونستم تبدیل وضعیت کنم از معاونت اجرایی به آموزشی ،اداره میگه مهلت درخواست تموم شده ، لطفا راهنمایی کنین چطوری میتونم تغییر وضعیت بدم ؟؟

    به این نظر امتیاز بده
  2. از شهرستان های استان اردبیل هستم ،منم نتونستم تبدیل وضعیت کنم از معاونت اجرایی به آموزشی ،اداره میگه مهلت درخواست تموم شده ، لطفا راهنمایی کنین چطوری میتونم تغییر وضعیت بدم ؟؟

    به این نظر امتیاز بده
پشتیبانی سایت