این مدارس امروز 11 آذر ماه تعطیل شدمشاهده کنید

این مدارس امروز ۱۱ آذر ماه تعطیل شدمشاهده کنید

کدام مدارس شنبه تعطیل شد
این مدارس امروز ۱۱ آذر ماه تعطیل شدمشاهده کنید مدارس ابتدایی تهران امروز شنبه ۱۱ آذر غیر حضوری شد 🔹با تصمیم کمیته اصطرار آلودگی هوا، فردا شنبه ۱۱ آذر مدارس پیش دبستان و دبستان استان تهران به غیر از شهرستان‌های فیروزکوه، دماوند و بخش رودبار قصران بعلت آلودگی غیر حضوری شد. 🔹همچنین مهدهای کودک استان […]

این مدارس امروز ۱۱ آذر ماه تعطیل شدمشاهده کنید

مدارس ابتدایی تهران امروز شنبه ۱۱ آذر غیر حضوری شد

🔹با تصمیم کمیته اصطرار آلودگی هوا، فردا شنبه ۱۱ آذر مدارس پیش دبستان و دبستان استان تهران به غیر از شهرستان‌های فیروزکوه، دماوند و بخش رودبار قصران بعلت آلودگی غیر حضوری شد.

🔹همچنین مهدهای کودک استان تهران و مدارس استثنائی در کلیه مقاطع تعطیل اعلام شد.

مدارس و دانشگاه‌های استان اصفهان فردا تعطیل شد

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان:
🔹فردا یازدهم آذرماه تمام مقاطع تحصیلی آموزش و پرورش در نواحی شش گانه شهر اصفهان و مناطق آموزش و پرورش فلاورجان، پیربکران، نجف‌آباد، خمینی‌شهر، شاهین شهر، برخوار، مبارکه، زرین شهر و فولادشهر به صورت غیرحضوری و همچنین مهدهای کودک، پیش دبستانی و مدارس استثنایی در مناطق یاد شده تعطیل شد.

🔹کلاس‌های دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی نیز به صورت غیرحضوری و مراکز فرهنگی، ورزشی و مسابقات ورزشی نیز تعطیل خواهند بود.
🔹مادران شاغلی که دارای فرزند دانش آموز مقطع ابتدایی هستند نیز می توانند با موافقت مدیران خود به صورت دورکاری فعالیت کنند.
🔹همچنین مقرر شد فردا شنبه یازدهم آذر ماه، طرح زوج و فرد از درب منزل و از ساعت ۸:۰۰ تا ۱۳:۰۰ و ۱۶:۰۰ تا ۲۱:۰۰ در شهر اصفهان اجرایی شود.
🔹هرگونه فعالیتی که منجر به آلودگی هوا شود از جمله خاکبرداری، آتش زدن بقایای گیاهی و … ممنوع است و با متخلفان بشدت برخورد خواهد شد‌./ایرنا

چقدر این خبر مفید بود؟ راضی هستید

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد امتیاز: ۰

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت