برگزاری تورهای خارجی

سید شمس الدین انوار در گفت و گو با خبرنگار آموزش و پرورش پانا اظهار کرد: این شرکت برنامه هایش را طبق برنامه اجرا می کند و ما هم اکنون به کشورهای زیادی در آسیا و اروپا مسافر اعزام می کنیم که این برنامه ها در ایام تعطیلات نوروز شتاب بیشتری می گیرد.

 وی در مورد تورهای ویژه این شرکت افزود: تورهای اروپایی 19 روزه در 6 كشور یونان ، ایتالیا ، فرانسه ، سوییس ، بلژیک و هلند را داریم که از 23 اسفند شروع می شود و رفتن به این سفر با کشتی و هواپیما انجام می شود.

 مدیرعامل شرکت زاگرس گفت: تور 27 روزه دور اروپا در 10 كشور یونان ، ایتالیا، سوییس، بلژیک ، هلند ، فرانسه ، آلمان، چک ، اتریش و مجارستان را هم در برنامه داریم.

  انوار ادامه داد: علاوه بر این برنامه های ویژه تورهای ارمنستان- دبی- مالزی- تركیه- بلغارستان-صربستان-آفریقای جنوبی-چین- سنگاپور-بالی اندونزی، روسیه و کرواسی را هم در برنامه داریم.

  وی در مورد تورهای داخلی این شرکت گفت: كیش- قشم-مشهد- اصفهان-شیراز-یزد مکان هایی است که به آنها اعزام داریم.
  مدیرعامل شرکت زاگرس با تاکید بر اعزام های ویژه این شرکت به عتبات عالیات گفت: در سه ماهه پاییز حدود هزار نفر از همكاران فرهنگی از خدمات ارائه شده توسط آژانس زاگرس بهرمند شدند كه تقریبا حدود 300 نفر مسافر عتبات عالیات عراق بوده اند.

 

0/5 (0 نظر)
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت