برگزاری دوازدهمین آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی کشور در تابستان

برگزاری دوازدهمین آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی کشور در تابستان

👤 رییس سازمان اداری و استخدامی کشور ضمن اعلام وضعیت برگزاری آزمون‌های استخدامی دولت، از برنامه ریزی برای برگزاری دوازدهمین آزمون فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور خبر داد. 🔹رئیس سازمان اداری استخدامی کشور همچنین اعلام کرد: بنا داریم آزمون یکپارچه‌ای در تابستان طراحی کنیم که دستگاه‌های اجرایی هم باید درخواست‌های خود را اعلام کند، تامین بودجه […]

👤 رییس سازمان اداری و استخدامی کشور ضمن اعلام وضعیت برگزاری آزمون‌های استخدامی دولت، از برنامه ریزی برای برگزاری دوازدهمین آزمون فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور خبر داد.

🔹رئیس سازمان اداری استخدامی کشور همچنین اعلام کرد: بنا داریم آزمون یکپارچه‌ای در تابستان طراحی کنیم که دستگاه‌های اجرایی هم باید درخواست‌های خود را اعلام کند، تامین بودجه انجام شود و ما هم بررسی‌های خود را نهایی کنیم تا آزمون دوازدهم استخدامی برگزار شود.

🔹میثم لطیفی در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت در جمع خبرنگاران درباره وضعیت برگزاری آزمون‌های استخدامی دولت، اظهار کرد: فعلاً آزمون کیفت‌بخشی آموزش و پرورش را برای ۱۹ هزار نفر در نظر داریم که در هفته‌های پیش‌رو برگزار می‌شود.
وی افزود: همچنین آزمون ایثارگران را پیش‌رو داریم که از سال گذشته باقی مانده بود و امیدواریم امسال برگزار شود.
لطیفی تاکید کرد: در سال جدید بنا داریم در آزمون‌های استخدامی یکپارچه عمل کنیم. قرار است برآوردی را باتوجه به بودجه داشته باشیم، در جلسه فوق‌العاده دولت هم به این نکته اشاره شد که حتماً ظرفیت‌های جذب امسال باید در نظام بودجه‌ریزی دستگاه‌های دولتی در نظر گرفته شود.

۰/۵ (۰ نظر)
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت