بیمه تکمیلی فرهنگیان تا پایان فروردین تمدید شد

بیمه تکمیلی فرهنگیان تا پایان فروردین تمدید شد

مبلغ حق بیمه تکمیلی و دانا جدید فرهنگیان درسال 1401 ماهیانه چقدر میباشد
بیمه تکمیلی فرهنگیان تا پایان فروردین تمدید شد 🔹 طبق اعلام شرکت آتیه سازان حافظ، بیمه تکمیلی درمان فرهنگیان شاغل وزارت آموزش و پرورش که ابتدای اسفندماه به پایان رسیده بود، به مدت دو ماه و تا پایان فروردین ماه تمدید شده است و بر این اساس، فرهنگیانِ بیمه شده می‌توانند جهت دریافت خدمات به […]

بیمه تکمیلی فرهنگیان تا پایان فروردین تمدید شد

🔹 طبق اعلام شرکت آتیه سازان حافظ، بیمه تکمیلی درمان فرهنگیان شاغل وزارت آموزش و پرورش که ابتدای اسفندماه به پایان رسیده بود، به مدت دو ماه و تا پایان فروردین ماه تمدید شده است و بر این اساس، فرهنگیانِ بیمه شده می‌توانند جهت دریافت خدمات به کلیه مراکز درمانی طرف قرارداد مراجعه کنند.

🔻 تعرفه بیمه تکمیلی فرهنگیان که از اسفند ۹۹ تا اسفند ۱۴۰۰ منعقد و تا پایان فروردین ماه ۱۴۰۱ نیز تمدید شده است، برای تمامی متقاضیان بیمه تکمیلی به تفکیک نوع پوشش به شرح ذیل است:

▫️دحق بیمه ماهیانه در طرح «الف» برای هر نفر از کارکنان رسمی، پیمانی، قراردادی و افراد تحت‌تکفل ایشان که توسط متقاضی پرداخت می‌شود مبلغ ۸۵ هزار تومان می‌باشدکه تماماً از حقوق کارمند کسر می‌شود.

▫️ حق بیمه ماهیانه در طرح «الف» با توجه به خدمات ارائه شده برای والدین و همسر کارکنان مونث که توسط متقاضی پرداخت می‌شود مبلغ ۷۶ هزار تومان است که تماماً از حقوق کارمند کسر می‌شود.

▫️‌ حق بیمه ماهیانه در طرح «ب» برای هر نفر از کارکنان رسمی، پیمانی و افراد تحت‌تکفل ایشان که توسط متقاضی پرداخت می‌شود مبلغ ۴۹ هزار و ۵۰۰ تومان است که تماماً از حقوق کارمند کسر می‌شود.

▫️ حق بیمه ماهیانه در طرح «ب» برای هر نفر از کارکنان قراردادی و افراد تحت‌تکفل ایشان که توسط متقاضی پرداخت می‌شود مبلغ ۴۹ هزار و ۵۰۰ تومان است که تماماً از حقوق کارمند کسر می‌شود.

▫️ در طرح «ب» والدین تمامی کارکنان و همسر کارکنان مونث (قرارداد نوع دوم) مطابق با جدول و مفاد شیوه‌نامه پیوست با مبلغ سرانه ۷۶ هزار تومان به ازای هر نفر تحت پوشش قرار می‌گیرند.

چقدر این خبر مفید بود؟ راضی هستید

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد امتیاز: ۰

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت