تأمین اعتبار بیمه تکمیلی فرهنگیان ایثارگر

تأمین اعتبار بیمه تکمیلی فرهنگیان ایثارگر

تأمین اعتبار بیمه تکمیلی فرهنگیان ایثارگر معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی از تأمین اعتبار بیمه تکمیلی فرهنگیان ایثارگر خبر داد  به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش‌وپرورشعلی الهیار ترکمن در مورد آخرین وضعیت بیمه تکمیلی ایثارگران شاغل در آموزش‌وپرورش، اظهار کرد: ماه گذشته دولت یک مصوبه در خصوص هزینه بیمه درمان […]

تأمین اعتبار بیمه تکمیلی فرهنگیان ایثارگر

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی از تأمین اعتبار بیمه تکمیلی فرهنگیان ایثارگر خبر داد

 به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش‌وپرورشعلی الهیار ترکمن در مورد آخرین وضعیت بیمه تکمیلی ایثارگران شاغل در آموزش‌وپرورش، اظهار کرد: ماه گذشته دولت یک مصوبه در خصوص هزینه بیمه درمان ایثارگران داشت که دستگاه‌های اجرایی از محل منابع ذی‌ربط خودشان پرداخت کنند.

وی ادامه داد: ما در آموزش‌وپرورش دو نوع مخاطب ایثارگر داریم؛ یک گروه مخاطب شامل ایثارگران شاغل در آموزش‌وپرورش است که دستگاه‌ اجرایی آن، ما هستیم و باید هزینه‌ها را پرداخت کنیم و گروه دوم، بازنشسته‌های آموزش‌وپرورش هستند که دستگاه اجرایی آن، سازمان بازنشستگی است.

الهیار ترکمن اضافه کرد: تأمین اعتبار این موضوع با توجه به اینکه این مصوبه وسط سال ابلاغ شد، برای آموزش‌وپرورش که مشکلات مالی دارد، غیرممکن بود و نمی‌توانستیم با شرکتی قرارداد ببندیم.

وی اضافه کرد: امروز جلسه مشترکی با بنیاد شهید و امور ایثارگران و سازمان برنامه‌وبودجه داشتیم و آنجا تفاهم شد که این اعتبار از محل سرجمع منابع بودجه برای وزارت آموزش‌وپرورش تأمین شود و بر این اساس ما به‌زودی قرارداد بیمه تکمیلی شاغلان ایثارگر در وزارت آموزش‌وپرورش و افراد تحت تکفلشان را امضا می‌کنیم.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش‌وپرورش گفت: ۸۰هزار ایثارگر شاغل در آموزش‌وپرورش با افراد تحت تکفلشان وجود دارند که قرارداد بیمه تکمیلی آن‌ها فردا یا پس‌فردا با همان سقف و مدل خدمات امضا می‌شود.

وی در خصوص بیمه تکمیلی فرهنگیان نیز اظهار کرد: به‌زودی نتیجه مذاکرات برای بیمه تکمیلی فرهنگیان اعلام می‌شود.

چقدر این خبر مفید بود؟ راضی هستید

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت