تذکرنمایندگان به «بطحایی» درباره مطالبات فرهنگیان بازنشسته

تذکرنمایندگان به «بطحایی» درباره مطالبات فرهنگیان بازنشسته

    تذکر نمایندگان به «بطحایی» درباره مطالبات فرهنگیان بازنشسته عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی تذکر نماینده ماکو به وزیر آموزش و پرورش درباره پرداخت مطالبات فرهنگیان بازنشسته را اعلام کرد. به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، اکبر رنجبرزاده عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی، امروز (سه‌شنبه ۸خرداد) در صحن علنی مجلس، تذکرات کتبی […]

 

 

تذکر نمایندگان به «بطحایی» درباره مطالبات فرهنگیان بازنشسته
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی تذکر نماینده ماکو به وزیر آموزش و پرورش درباره پرداخت مطالبات فرهنگیان بازنشسته را اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، اکبر رنجبرزاده عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی، امروز (سه‌شنبه ۸خرداد) در صحن علنی مجلس، تذکرات کتبی نمایندگان به رئیس‌جمهور و مسئولان اجرایی کشور را به‌شرح زیر قرائت کرد:

**تذکر شریف‌پور نماینده ماکو به وزیر آموزش و پرورش: پرداخت مطالبات فرهنگیان بازنشسته از سال ۹۶ اعم از پاداش پایان خدمت و مرخصی و غیره.

**تذکر بابایی‌ صالح به‌اتفاق ۱۲ تن از نمایندگان به وزیر آموزش و پرورش و دادگستری: درباره وقایع خلاف اخلاق و شرع در منطقه ۲ آموزش و پرورش در یکی از مدارس غیرانتفاعی و انتظار برخورد جدی و مجازات متناسب در اسرع وقت و اطلاع به نمایندگان مجلس.

منبع خبرگزاری تسنیم

چقدر این خبر مفید بود؟ راضی هستید

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت