تروریست‌ها تعدادی از مرزبانان ایرانی را ربودند

تروریست‌ها تعدادی از مرزبانان ایرانی را ربودند

https://static2.econapress.com/thumbnail/gOnCXEicbrH5/pCkgVblFutZrJFFvWGZdvDIkhJO-SWc3aZ_oblliiSo8ZKOPLAMeITzG_n6MsHQXBxiCUDkeJiiIBBMMQtvfhOGjVboRCSgvlq9IbYTnZpXEfNvgsNMycA,,/%D8%B3%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B2%2B%D9%85%D9%86%D8%A7%D8%B7%D9%82%2B%D9%85%D8%B1%D8%B2%DB%8C.jpg

تروریست‌ها تعدادی از مرزبانان ایرانی را در هنگ مرزی میرجاوه ربودند، آن طور که منابع خبر اعلام کرده اند این نیروهای ربوده شده بین ۱۱ تا ۱۴ نفر بوده اند.

صبح امروز بنا به اعلام منابع آگاه ، ۱۴ نفر از نیروهای بسیجی طرح امنیت و هنگ مرزی میرجاوه بدست اعضای گروهک تروریستی ربوده شدند. بر اساس آخرین خبرها ۹ نفر از این افراد نیروهای بسیج طرح امنیت و ۵ نفر نیروهای هنگ مرزی میرجاوه هستند که بین ساعت چهار تا پنج بامداد امروز در منطقه صفر مرزی لولکدان ربوده شده اند.

خبرگزاری فارس اما تعداد نیروهای ربوده شده را ۱۱ نفر اعلام کرد و نوشت: ۶ تن از این نیروها بسیجی ، ۴ نفر سرباز وظیفه و یک نفر کادر مرزبانی بوده اند.

فارس همچنین مدعی شد که براساس گمانه زنی‌های اولیه این افراد براثر غذای آلوده مسموم شده و توسط این گروهک به داخل پاکستان منتقل شده‌اند.

قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه هم دقایقی قبل در اطلاعیه ای جزئیات جدیدی را این ربایش منتشر کرد و نوشت: این نیروها با خیانت و تبانی عامل یا عوامل نفوذی گروهک های ضد انقلاب این ربوده شده اند.

ایسنا گزارش داد که جیش العدل در کانال تلگرامی خود مسئولیت این ربایش را بر عهده گرفته است.

منطقه صفر مرزی لولکدان مربوط به بخش ریگ ملک شهرستان میرجاوه است که در ۵۰ کیلومتری شهر میرجاوه قرار دارد.

چقدر این خبر مفید بود؟ راضی هستید

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت