تسهیلات ازدواج و فرزندآوری برای سربازی نرفته‌ها

تسهیلات ازدواج و فرزندآوری برای سربازی نرفته‌ها

سربازی
​یکی از موانع بهره‌مندی از وام ازدواج و فرزندآوری انجام خدمت سربازی بود که پاز این پس افرادی که خدمت وظیفه ندارند هم می‌توانند از این تسهیلات استفاده کنند. هادی طحان نظیف سخنگوی شورای نگهبان صبح امروز از تایید طرح الحاق یک ماده به قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در شورای نگهبان خبر […]

​یکی از موانع بهره‌مندی از وام ازدواج و فرزندآوری انجام خدمت سربازی بود که پاز این پس افرادی که خدمت وظیفه ندارند هم می‌توانند از این تسهیلات استفاده کنند.

هادی طحان نظیف سخنگوی شورای نگهبان صبح امروز از تایید طرح الحاق یک ماده به قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در شورای نگهبان خبر داد.

با تایید این طرح در شورای نگهبان از این پس کسانی که سربازی نرفته آمد هم می‌توانند از تسهیلات ازدواج و فرزندآوری استفاده کنند.

پیش از این یکی از موانع بهره‌مندی از تسهیلات ازدواج و فرزندآوری انجام خدمت وظیفه بود که پس‌از بررسی و تأیید مصوبه طرح الحاق یک ماده به قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در شورای نگهبان، این مانع برطرف شد.

براساس اعلام بانک مرکزی از ابتدای سال جاری تا ۲۰ تیر، حدود ۵۳ هزار میلیارد تومان تسهیلات ازدواج و فرزندآوری به ۳۹۴ هزار متقاضی پرداخت شده است.

چقدر این خبر مفید بود؟ راضی هستید

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت