توضیحات وزیر آموزش و پرورش درباره قرص‌های مخفی در کیک/پرداخت حق التدریس

توضیحات وزیر آموزش و پرورش درباره قرص‌های مخفی در کیک/پرداخت حق التدریس

توضیحات وزیر آموزش و پرورش درباره قرص‌های مخفی در کیک وزیر آموزش و پرورش درباره قرص‌های مخفی در کیک‌ها که برخی دانش‌آموزان در بعضی استان‌ها هنگام مصرف تغذیه در زنگ تفریح متوجه آن شده بودند، توضیحاتی ارائه کرد. به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، محسن حاجی‌میرزایی وزیر آموزش و پرورش در حاشیه مراسم […]
توضیحات وزیر آموزش و پرورش درباره قرص‌های مخفی در کیک

وزیر آموزش و پرورش درباره قرص‌های مخفی در کیک‌ها که برخی دانش‌آموزان در بعضی استان‌ها هنگام مصرف تغذیه در زنگ تفریح متوجه آن شده بودند، توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، محسن حاجی‌میرزایی وزیر آموزش و پرورش در حاشیه مراسم تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر دانش‌آموزی که در دبیرستان نمونه دولتی فرهنگ برگزار شد، درباره قرص‌های مخفی در کیک‌ها که برخی دانش‌آموزان در بعضی استان‌ها هنگام مصرف تغذیه در زنگ تفریح، متوجه آن شده بودند، اظهار کرد: همه این کیک‌ها در مدرسه خریداری نشدند.

وی ادامه داد: در برخی استان‌ها داخل بعضی از کیک‌ها، قرص‌هایی قرار داده شده بود که بررسی‌ها نشان می‌دهد این کار در فرآیند تولید اتفاق نیفتاده بود چرا تغییر شکل و رنگ نداشته‌اند.

حاجی‌میرزایی تصریح کرد: با توجه به اینکه این قرص‌ها در فرایند تولید، وارد کیک‌ها نشده‌اند، توصیه‌مان به همه مدارس این است که بوفه‌های مدارس منحصرا از مراکز رسمی توزیع‌مواد خوراکی، اقلام مورد نیاز دانش‌آموزان را خریداری کنند. 

وی گفت: البته اولیا هم باید این اقلام را کنترل کنند زیرا خوراکی‌هایی که چنین تغییراتی در آن ایجاد شده است، قابل مشاهده بوده و کاملا قابل دسترسی است ضمن اینکه مسؤولان امنیتی در صدد پیدا کردن عوامل این کار هستند.

وزیر آموزش و پرورش درباره وضعیت پرداخت حق‌التدریس‌ها نیز اظهار کرد: هدفمان این است که هیچ پرداختی در آموزش و پرورش به تعویق نیفتد و خوشبختانه برای سال گذشته تمهیدات لازم انجام شد و برای امسال نیز هماهنگی‌هایی انجام شده است تا در ماه‌های آینده بتوانیم به سرعت کاستی‌های قبلی را جبران کنیم.

وی در خصوص محدودیت‌های اعتباری برخی مدارس گفت: می‌پذیرم بسیاری از مدارس به دلیل محدودیت‌های اعتباری به لحاظ امکانات در سطح خوبی قرار ندارند و برای برطرف کردن مشکلات تلاش می‌کنیم.

حاجی‌میرزایی از خیرین خواست که به حیطه پژوهش‌یاری ورود کنند، گفت: ۶۵۰ پژوهش‌سرا داریم که کمک می‌کند همه دانش‌آموزان مجال پژوهش داشته باشند.

چقدر این خبر مفید بود؟ راضی هستید

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد امتیاز: ۰

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت