ثبت‌نام تک کارت فرهنگیان۴کارکردتک کارت

تمدید مهلت ثبت‌نام تک کارت فرهنگیان / ۴ کارکرد تک کارت

۲۴-حسین روحی مشاور معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش‌وپرورش در پاسخ به این پرسش «برخی فرهنگیان برای ثبت‌نام تک کارت دچار مشکل شده و نمی‌توانند به سایت وارد شوند، علت چیست؟» اظهار کرد: فرصت ثبت‌نام تک کارت فرهنگیان پیش از این تا ۲۰ تیر ماه بود اما به منظور ایجاد سهولت برای فرهنگیان این فرصت تا پایان مرداد تمدید شد.

مشاور معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش‌وپرورش گفت: ثبت‌نام تک کارت فرهنگیان تا پایان مرداد ادامه دارد و افرادی که به دلیل ترافیک سنگین سایت موفق به ثبت‌نام نشدند تا این تاریخ فرصت دارند.

حسین روحی مشاور معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش‌وپرورش در پاسخ به این پرسش «برخی فرهنگیان برای ثبت‌نام تک کارت دچار مشکل شده و نمی‌توانند به سایت وارد شوند، علت چیست؟» اظهار کرد: فرصت ثبت‌نام تک کارت فرهنگیان پیش از این تا ۲۰ تیر ماه بود اما به منظور ایجاد سهولت برای فرهنگیان این فرصت تا پایان مرداد تمدید شد.

 

وی افزود: فرهنگیانی که تاکنون به دلیل ترافیک سنگین ناشی از ورود اطلاعات افراد موق به ثبت‌نام نشدند تا پایان مرداد می‌توانند اقدام کنند.

 

مشاور معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش‌وپرورش با اشاره به اینکه فرهنگیان ۱۵ استان کشور تا پایان مرداد فرصت ثبت‌نام تک کارت را دارند، گفت: کار ثبت‌نام ۱۵ استان دیگر نیز از شهریور آغاز می‌شود.

 

روحی مطرح کرد: در مرحله نخست تک کارت فرهنگیان ۴ کارکرد دارد، به عنوان کارت پرسنلی افراد قابل استفاده است همچنین با افتتاح حساب در بانک سرمایه قابلیت کارت بانکی را دارد، سومین کارکرد تک کارت به عنوان کیف پول الکترونیک است که فرهنگیان می‌توانند از آن در مترو و بی‌آرتی استفاده کنند و قابلیت چهارم آن کارت معرفی به بیمارستان‌های طرف قرارداد بیمه تکمیلی فرهنگیان است که این قابلیت از مهر ماه عملیاتی می‌شود.

 

وی ادامه داد:‌ فرهنگیان برای ثبت‌نام تک کارت باید به سامانه www.profile.medu.ir مراجعه کنند و پس از ثبت اطلاعات پرسنلی و اطلاعات مربوط به بیمه تکمیلی وارد مرحله صدور تک کارت شوند. این کارت از طریق ادارات آموزش وپرورش از طریق فرهنگیان در اختیارشان قرار می‌گیرد

جزوه کتاب سوالات استخدام آموزش وپرورش
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید