ثبت‌نام نقل و انتقال اضطراری فرهنگیان در روز سه شنبه ۲۸ مرداد

ثبت‌نام نقل و انتقال اضطراری فرهنگیان در روز سه شنبه ۲۸ مرداد

✅زمانبدی نقل و انتقال فرهنگیان 1402/1403
ثبت‌نام نقل و انتقال اضطراری فرهنگیان در روز سه شنبه ۲۸ مرداد فرهنگیان برای ثبت نام در سامانه نقل و انتقال اضطراری، یکبار دیگر در روز سه شنبه ۲۸ مرداد فرصت دارند. ، یارمحمد حسین‌بر مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش درباره نقل و انتقال اضطراری سال تحصیلی ۱۳۹۹-۱۴۰۰ اعلام کرد: با […]

ثبت‌نام نقل و انتقال اضطراری فرهنگیان در روز سه شنبه ۲۸ مرداد

فرهنگیان برای ثبت نام در سامانه نقل و انتقال اضطراری، یکبار دیگر در روز سه شنبه ۲۸ مرداد فرصت دارند.

، یارمحمد حسین‌بر مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش درباره نقل و انتقال اضطراری سال تحصیلی ۱۳۹۹-۱۴۰۰ اعلام کرد: با توجه مراجعات مکرر متقاضیان مبنی بر عدم اطلاع از برنامه زمان‌بندی و به منظور تسهیل در رفع مشکل همکاران، سامانه ثبت نام متقاضیان به آدرس profile.medu.ir در روز سه شنبه ۲۸ مرداد از ساعت ۸ صبح تا ۱۴ برای ثبت‌نام متقاضیان انتقال اضطراری جامانده فعال می‌شود.

لازم به ذکر است، مهلت بررسی درخواست متقاضیان و اعلام نظر در سامانه توسط اداره کل آموزش و پرورش استان مبدأ تا تاریخ ۲۹ مرداد ۹۹، و بررسی درخواست متقاضیان و اعلام نظر در سامانه توسط اداره کل آموزش و پرورش استان مقصد تا تاریخ اول شهریور ۹۹ تمدید می‌شود.

ضمنا مهلت فوق به هیچ وجه قابل تمدید نبوده و مسئولیت عدم اطلاع‌رسانی مناسب به متقاضیان برعهده اداره کل آموزش و پرورش استان مبدأ است و به کارگیری نیروهای انتقال موقت سال گذشته بدون ارائه درخواست مجدد در سامانه مربوط و موافقت مبدأ و مقصد مجوزی ندارد.

افرادی که بدون سیر مراحل اداری در مقصد به کارگیری شوند باید به محل خدمت اولیه مراجعه و پرونده افراد به کارگیری کننده به هیئت‌های رسیدگی به تخلفات اداری ارجاع خواهد شد.

چقدر این خبر مفید بود؟ راضی هستید

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد امتیاز: ۰

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت