ثبت نام ازمون استخدام در بخش خصوصی برای افراد بیکار

ثبت نام ازمون استخدام در بخش خصوصی برای افراد بیکار

ثبت نام  ازمون استخدام در بخش خصوصی  برای افراد بیکار
آخرین خبر/دبیر شورای سیاست گذاری دومین دوره آزمون استخدام فراگیر بخش خصوصی، از انتشار دفترچه راهنمای این آزمون خبر داد و گفت: ثبت نام متقاضیان از امروز ۱۰ شهریور از طریق سایت آزمون به نشانی inre.ir و دفاتر پیشخوان دولت آغاز شد.
مهندس محمد حسین قمری در نشست خبری دومین دوره آزمون استخدام بخش خصوصی که صبح امروز در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار شد، اظهار کرد: متقاضیان ثبت نام می‌توانند بدون محدودیت سطح مدرک و رشته تحصیلی از میان ۸ دسته و ۲۲۲ عنوان شغلی، عناوین شغلی مورد نظر خود را انتخاب نمایند.
دبیر شورای سیاست گذاری آزمون ضمن ارائه گزارشی از دستاوردهای نخستین دوره این آزمون در سال گذشته خاطر نشان کرد: پارسال بیش از ۱۱۰۰ شرکت و موسسه صنعتی، تجاری و فنّاور موفق کشور تقاضای جذب نیرو در ۲۸۰۰۰ فرصت شغلی را داشتند که این رقم بیش از پیش بینی کارشناسان و حاکی از عطش بخش خصوصی به جذب نیروی انسانی ماهر، خلاق و باکیفیت بود.

قمری در مورد مراحل آزمون استخدام بخش خصوصی تصریح کرد: این آزمون در دو مرحله برگزار خواهد شد و پس از ثبت‌نام که هم اکنون آغاز شده، مرحله نخست آزمون به صورت اینترنتی در هفته آخر آبان‌ امسال برگزار می‌شود و پس از اعلام نتایج آزمون اینترنتی و سطح بندی اولیه داوطلبان، مرحله دوم به صورت حضوری در آذر امسال و در نقاط مختلف کشور برای مصاحبه و سنجش مهارت داوطلبان برگزار خواهد شد.

دبیرشورای سیاست گذاری ضمن اعلام اینکه این آزمون محدودیت‌های رایج در دیگر آزمون‌های استخدامی را ندارد افزود: در فرآیند برگزاری آزمون مهارت و توانایی افراد در نظر گرفته خواهد شد و شرکت در این آزمون محدود به مدرک تحصیلی نمی‌شود.

وی افزود: افراد جویای شغل، دانش آموختگان دانشگاه‌ها، دانشجویان، افراد مستعد، توانمند و شاغلان جویای فرصت شغلی بهتر می‌توانند نسبت به انتخاب مشاغل مورد نظر خود در سامانه www.inre.ir اقدام و نام نویسی نمایند.

۰/۵ (۰ نظر)
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت