خواص عجیب لیموترش و درمان سرطان

خواص عجیب لیموترش و درمان سرطان

لیموترش و سرطان لطفا” به عزیزانی که دوستشان دارید بگید یعنی به همه بگید شاید هزاران نفر نجات یابند(به خصوص کودکان) و در این دنیا که هر کی به فکر خودش است و بس …. شما میتوانید به وظیفه انسانی خود عمل کنید. لیمو ترش محصولی معجزه گر در نابودی سلول های سرطانی است ، […]

لیموترش و سرطان

لطفا” به عزیزانی که دوستشان دارید بگید یعنی به همه بگید شاید هزاران نفر نجات یابند(به خصوص کودکان) و در این دنیا که هر کی به فکر خودش است و بس …. شما میتوانید به وظیفه انسانی خود عمل کنید.

خواص عجیب لیموترش و درمان سرطان

لیمو ترش محصولی معجزه گر در نابودی سلول های سرطانی است ، و ۱۰۰۰۰ بار قویتر از شیمی درمانی عمل می کند. چرا ما چیزی درباره آن نمیدانیم؟
اینک شما میتوانید به دوست نیازمند خود کمک کنید ، از طریق اینکه به او بگوئید که آب لیمو ترش در جلوگیری از سرطان سودمند است.
طعم آن بسیار خوشایند است و عوارض جانبی شیمی درمانی را ندارد.
اگر میتوانید یک درخت لیمو در حیاط یا پاسیوی خود بکارید. بسیاری از مردم دراثر سرطان میمیرند درحالیکه این راز همچنان حفظ می شود تا منافع شرکت های داروسازی به خطرنیافتد.

لیمو ترش را میتوان به صورت های متفاوت مصرف نمود. قسمت گوشتی آن را خورد یا آب آن را مصرف نمود ،به صورت شربت و یا صور دیگر. جالب ترین خاصیت آن اثرش برروی کیست ها و تومورهاست. ثابت شده است که این گیاه درمان گر همه انواع سرطان است.
همچنین بعنوان یک ضد قارچ و عفونت ها و کرم ها محسوب میشود. فشار خون بالا را تنظیم میکند و ضد افسردگی است و با استرس و اختلالات عصبی مبارزه میکند

منبع چنین اطلاعاتی بسیارجالب است ،یکی از بزرگترین تولید کننده های دارو در دنیا این کارخانه بزرگ دارویی فاش ساخته است که آزمایشات آزمایشگاهی که ازسال ۱۹۷۰ انجام شده است نشان می دهد که لیمو ترش سلول های سرطانی را در ۱۲ نوع سرطان ازجمله سرطان روده ،سینه ،پروستات ،ریه و پانکراس نابود میکند.

چقدر این خبر مفید بود؟ راضی هستید

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد امتیاز: ۰

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت