ذوق‌زدگی فیفا و ای‌اف‌سی از برد بازی فوتبال تیم ملی ایران(عکس)

ذوق‌زدگی فیفا و ای‌اف‌سی از برد بازی فوتبال تیم ملی ایران(عکس)

ذوق‌زدگی فیفا و ای‌اف‌سی از برد بازی فوتبال تیم ملی ایران(عکس) فدراسیون جهانی فوتبال و کنفدراسیون فوتبال آسیا در توییت هایی به برد ایران مقابل بحرین پرداختند. بعد از برد ایران مقابل بحرین در مسابقات مقدماتی جام جهانی قطر و ۱۲ امتیازی شدن شاگردان اسکوچیچ در جدول گروه سوم رقابت ها، فیفا و کنفدراسیون فوتبال […]

ذوق‌زدگی فیفا و ای‌اف‌سی از برد بازی فوتبال تیم ملی ایران(عکس)

فدراسیون جهانی فوتبال و کنفدراسیون فوتبال آسیا در توییت هایی به برد ایران مقابل بحرین پرداختند.

بعد از برد ایران مقابل بحرین در مسابقات مقدماتی جام جهانی قطر و ۱۲ امتیازی شدن شاگردان اسکوچیچ در جدول گروه سوم رقابت ها، فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا در پیام هایی جداگانه به این مسابقه پرداختند.

در این خصوص حساب رسمی توییتر فیفا نوشت: « ایران در راه صعود به جام جهانی برد بسیار مهم و حیاتی برابر بحرین کسب کرد تا بتواند اختلاف خود را با صدر جدول به ۲ امتیاز برساند و در رده دوم قرار گیرد.»

توییتر رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا نیز در این خصوص آورد:« ایران با پیروزی قانع کننده مقابل بحرین در گروه ، راه پیروزی خود را ادامه می دهد».

همچنین سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا نیز با انتشار گزارشی ضمن دادن اطلاعاتی درباره مسابقه ایران و بحرین اعلام کرده که فوتبال ایران دوباره به شرایط خوب خودش برگشته و یکی از شانس های اصلی آسیا برای صعود به جام جهانی است.

چقدر این خبر مفید بود؟ راضی هستید

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد امتیاز: ۰

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت