شرایط تکمیل ظرفیت استخدام آموزش و پرورش

شرایط تکمیل ظرفیت استخدام آموزش و پرورش

نتایج تکمیل ظرفیت
هزار ظرفیت آزمون استخدامی خالی‌ماند/شرایط تکمیل ظرفیت شرکت‌کنندگان در آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش برای دومین بار است که در ماه‌های اخیر در تجمعات خود مقابل مجلس و وزارت آموزش‌وپرورش خواهان تعیین تکلیف ظرفیت‌های خالی مانده هستند. به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم ، شرکت‌کنندگان در آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش، برای دومین بار است که در ماه‌های اخیر […]

هزار ظرفیت آزمون استخدامی خالی‌ماند/شرایط تکمیل ظرفیت

شرکت‌کنندگان در آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش برای دومین بار است که در ماه‌های اخیر در تجمعات خود مقابل مجلس و وزارت آموزش‌وپرورش خواهان تعیین تکلیف ظرفیت‌های خالی مانده هستند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم ، شرکت‌کنندگان در آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش، برای دومین بار است که در ماه‌های اخیر با تجمعاتی مقابل مجلس یا وزارت آموزش‌وپرورش خواستار تکمیل ظرفیت‌های خالی‌مانده هستند.

یکی از داوطلبان که بیش از یک هفته است برای پیگیری کارش به تهران آمده است، می‌گوید:‌ فوق لیسانس تاریخ دارم و برای رشته دبیری تاریخ داوطلب شده بودم با وجود اینکه در آزمون کتبی نمره بالایی را کسب کردیم و در مرحله مصاحبه از نمره ۱۰۰، ۹۱ را کسب کردم اما اسمم به عنوان پذیرفته شده نهایی اعلام نشد.علت رد شدن را هم به کم بودن ظرفیت مربوط می‌دانند.قبولی در این آزمون استخدامی آخرین شانس من بود و اگر آن را از دست بدهم به دلیل شرط سن دیگر امکان شرکت در آزمون را ندارم.

پیش از این سید محمد بطحایی وزیر آموزش وپرورش -آبان امسال- گفته بود:‌ افرادی که حدنصاب لازم در آزمون استخدامی را کسب کرده بودند اما به دلیل محدودیت ظرفیت امکان به خدمت‌گیری آن‌ها وجود نداشت مشمول تکمیل ظرفیت می‌شوند.هنوز تعداد افرادی که در تکمیل ظرفیت شرکت می‌کنند مشخص نیست، اما سامانه طی امروز یا فردا فعالیت خود را آغاز می‌کند و افراد مشمول امکان شرکت در این طرح را دارند.

جلسه‌ای با حضور مسئولان سازمان استخدامی و آموزش‌وپرورش

اما تا به امروز هنوز خبری از افتتاح  سامانه و اعلام شرایط تکمیل ظرفیت منتشر نشده است.

البته یارمحمد حسین بر مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش به تسنیم گفت: فردا جلسه ای را با حضور مسئولان سازمان امور اداری و استخدامی به میزبانی آموزش و پرورش داشته و برای تکمیل ظرفیت جمع بندی نهایی خواهیم رسید.

او همچنین عنوان کرد:‌حدود  ۴ هزار و ۶۲ ظرفیت استخدامی خالی مانده و در جلسه فردا نتیجه نهایی اعلام خواهد شد.

۰/۵ (۰ نظر)
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت