عدم پرداخت معوقات رتبه بندی معلمان

عدم پرداخت معوقات رتبه بندی معلمان

معلم۱
از ۳۱شهریور ماه ۱۴۰۰ تاکنون، جامعه معلمان کشور، حقوقی بابت رتبه بندی آن سال دریافت نکرده اند و عده ای نیز ۱۴۰۱ را نیز دریافت نکرده اند و تعدادی هم ۱۴۰۲ را دریافت نکرده اند. در حالی که در ۱۰۰ روز گذشته چند نفر از فعالان صنفی برای پیگیری وضعیت به همه جا پیغام داده […]

از ۳۱شهریور ماه ۱۴۰۰ تاکنون، جامعه معلمان کشور، حقوقی بابت رتبه بندی آن سال دریافت نکرده اند و عده ای نیز ۱۴۰۱ را نیز دریافت نکرده اند و تعدادی هم ۱۴۰۲ را دریافت نکرده اند.
در حالی که در ۱۰۰ روز گذشته چند نفر از فعالان صنفی برای پیگیری وضعیت به همه جا پیغام داده اند، هیچ جوابی نگرفته اند و در مصاحبه ها نیز این موضوع اعلام نمی شود.

هزینه های بالای زندگی و درمان و بی پولی ناشی از عدم دریافت معوقه باعث گردیده است که بسیاری از معلمان از این وضعیت خسته و‌ درمانده شده و دیگر انگیزه ای برای کار کردن نداشته باشند.

همچنین پیش از این نیز معلمان برای پیگیری به ادارات مراجعه کرده و به وزارتخانه نامه نوشته اند اما مسئولان پاسخی در مورد معوقات رتبه بندی معلمان نمی دهند و ادارات هم می گویند هر وقت وزارت پول پرداخت کرد ما معوقه شما را پرداخت می‌کنیم.

گفتنی است با افزایش تورم و گرانی، جامعه معلمان با شرایط سختی دست و‌ پنجه نرم میکنند و بعضی از آنان برای تامین هزینه های زندگی مجبور به کار با اسنپ شده اند.

۰/۵ (۰ نظر)
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت