عیدی ایران خودرو به متقاضیان خودو

عیدی ایران خودرو به متقاضیان خودو

ایران+خودرو (۱)
یک محصول جدید تحت عنوان پژو ۲۰۷i شش سرعته پاناروما قیمت‌گذاری شد. از سوی دیگر، اضافه شدن همین خودرو در وب‌سایت گروه صنعتی ایران خودرو، این نوید را می‌دهد که طی ماه‌های آینده، پژو ۲۰۷i با شش دنده دستی را در خیابان‌ها خواهیم دید. باید توجه داشت که خودروی فوق، محصول جدیدی نبوده و چندی […]

یک محصول جدید تحت عنوان پژو ۲۰۷i شش سرعته پاناروما قیمت‌گذاری شد. از سوی دیگر، اضافه شدن همین خودرو در وب‌سایت گروه صنعتی ایران خودرو، این نوید را می‌دهد که طی ماه‌های آینده، پژو ۲۰۷i با شش دنده دستی را در خیابان‌ها خواهیم دید.

باید توجه داشت که خودروی فوق، محصول جدیدی نبوده و چندی پیش دقیقاً همین مشخصات فنی روی رانا پلاس ایران خودرو قرار گرفته بود. از طرفی احتمال اینکه طراحی ظاهری آن نسبت به ۲۰۷ های دیگر دست‌خوش تغییر شود، بسیار پایین است.

معرفی اجمالی پژو ۲۰۷i با گیربکس ۶ سرعته دستی
پژو ۲۰۷i جدید از پیشرانه نسبتاً جدیدتر ایران خودرو با نام TU5P استفاده می‌کند که نسخه بهینه‌تر TU5 قبلی است. این پیشرانه تنفس طبیعی چهار سیلندر، توانایی تولید حداکثر ۱۱۳ اسب‎‌بخار قدرت و ۱۴۴ نیوتن‌متر گشتاور را دارد.

ترکیب پیشرانه فوق با یک گیربکس ۶ سرعته، می‌تواند چند مزیت نسبت به گیربکس‌های ۵ سرعته قبلی داشته باشد. اولین و مهم‌ترین دلیل استفاده، مصرف سوخت پایین‌تر آن‌ها است. شتاب‌گیری بهتر و کاهش صدای گیربکس و پیشرانه نیز می‌تواند از دیگر مزیت‌های این گیربکس باشد. به‌دلیل کار کردن پیشرانه در دورهای پایین‌تر، صدا و مصرف پایین‌تر را برای آن به ارمغان می‌آورد.

به‌نظر نمی‌رسد که شرکت ایران خودرو در بخش‌های ظاهری و داخلی، تفاوت‌هایی میان این خودرو و پژو ۲۰۷i های دیگر قائل شود.

از جمله آپشن‌ها و امکانات رفاهی این هاچ‌بک فرانسوی- ایرانی می‌توان به کروزکنترل، دی‌لایت، ترمزهای دیسکی عقب، فرمان برقی حساس به‌سرعت همراه با کلیدهای کنترلی، نمایشگر ۹ اینچی، دوربین دنده عقب، رینگ‌های آلومینیومی ۱۴ اینچی و سقف پانوراما اشاره کرد.

۰/۵ (۰ نظر)
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت