قاتل داریوش مهرجویی دستگیر شد عکس

قاتل داریوش مهرجویی دستگیر شد عکس

داریوش مهر جویی کارگردان معروف وهمسرش به شکل فجیع به قتل رسیدند عکس
🔴فوری و رسمی:قاتل داریوش مهرجویی دستگیر شد خیرهای بیشتر وعکس قاتل به زودی منتشر می شود در سایت کارگزین خبر ، قاتل داریوش مهرجویی و همسرش که در کرج به طرز وحشیانه عمل قتل را انجام داده بود دستگیر شد. قاتل داریوش مهرجویی احتمالا آشنا بوده است! قاتل داریوش مهرجویی یک نفر بوده و براساس […]

🔴فوری و رسمی:قاتل داریوش مهرجویی دستگیر شد
خیرهای بیشتر وعکس قاتل به زودی منتشر می شود در سایت کارگزین خبر

، قاتل داریوش مهرجویی و همسرش که در کرج به طرز وحشیانه عمل قتل را انجام داده بود دستگیر شد. قاتل داریوش مهرجویی احتمالا آشنا بوده است! قاتل داریوش مهرجویی یک نفر بوده و براساس برخی گمانه زنی ها از اتباع نیست. سردار سعید منتظر المهدی سخنگوی فراجا ساعت ۱۹ امروز در خصوص خبر دستگیری قاتل داریوش مهرجویی را داد. جامعه هنری نسبت به قتل داریوش مهرجویی و همسرش در شوک هستند.
قاتل یک نفر بوده و براساس برخی گمانه زنی ها از اتباع نیست.خبرگزاری رکنا برای تایید این خبر با دفتر سخنگوی پلیس تماس گرفت که این خبر نه تایید و نه تکذیب شد و اشاره به آخرین اعلام نظر سردار منتظرالمهدی در مورد دستگیری های آخر شد. همچنین تنها به این موضوع که رسانه ها اجازه بدهند کارآگاهان تحقیقاتشان را بدون حاشیه ادامه دهند.

سردار سعید منتظر المهدی سخنگوی فراجا ساعت ۱۹ امروز در خصوص خبر دستگیری قاتل داریوش مهرجویی و همسرش گفت: کارآگاهان برای رسیدن به نتیجه نهایی نیاز به زمان و دقت دارند، همچنین تا این لحظه بر اساس اظهارات دستگیر شدگان قبلی ۲ مظنون دیگر شناسایی و جمع دستگیر شدگان به ۹ نفر رسید و کماکان کاراگاهان در حال اقدامات فنی و حرفه‌ای در این خصوص می‌باشند.

۰/۵ (۰ نظر)
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت