پربازدید

مدارس این شهرها فردا (چهارشنبه ۱۷آبان) تعطیل شد!

مدارس این شهرها فردا (چهارشنبه ۱۷آبان) تعطیل شد!

آلودگی هوا باعث تعطیلی مدارس اصفهان و خمینی شهر شد. براساس مصوبه کمیته اضطرار اصفهان فردا (چهارشنبه ۱۷ آبان ماه) تمامی مقاطع تحصیلی نوبت صبح در مناطق شش گانه آموزش و پرورش اصفهان و شهرستان خمینی‌شهر تعطیل خواهد بود.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت:باتوجه به استمرار شرایط سکون هوا و پیش بینی هواشناسی مبنی بر اینکه تا پایان هفته شاهد سکون هوا، پایداری جو و افزایش غلظت آلاینده‌ها هستیم؛ کمیته اضطرار در استانداری اصفهان تشکیل جلسه داد.

 

منصور شیشه فروش افزود: براساس مصوبه این کمیته فردا (چهارشنبه ۱۷ آبان ماه) تمامی مقاطع تحصیلی نوبت صبح در مناطق شش گانه آموزش و پرورش اصفهان و شهرستان خمینی‌شهر تعطیل خواهد بود.

شیشه فروش یادآور شد: طرح زوج و فرد در رینگ ترافیکی شهر اصفهان هم از ساعت ۸ صبح تا ۱۳ و ۱۶ تا ۲۱ تا پایان هفته آینده اجرایی خواهد شد.

او به شهروندان توصیه کرد: در فضای آزاد ورزش صبحگاهی انجام نشود و تردد غیر ضروری در شهر هم نداشته باشند.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان ادامه داد: در این نشست تأکید شد اداره کل محیط زیست استان همچنان نسبت به تداوم پایش واحد‌های آلاینده اقدام و همچنین بر توزیع سوخت پاک در جایگاه‌ها نظارت کند.

به گفته شیشه فروش هرگونه اقدامی که منجر به افزایش آلودگی هوا می‌شود ممنوع است و پلیس نیز با خودرو‌های دودزا و فاقد معاینه فنی مقابله خواهد کرد.

کارگزین خبر اخبار فرهنگیان

اخبار آموزش و پرورش اخبار انتخابات,حوادث,سیاسی,فرهنگی,اقتصادی,اجتماعی,ورزشی,ایران,جهان و آمریکا را بخوانید.کلیپ ,عکس,فیلم,نرم افزار موبایل را ...

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا