نمرات امتحان نهایی را آموزش و پرورش تراز می کند!

نمرات امتحان نهایی را آموزش و پرورش تراز می کند!

امتحان نهایی
زارعی، رئیس مرکز ارزشیابی آموزش و پرورش امروز نتیجه قطعی نمرات آزمون نهایی دانش آموزان اعلام می‌شود. در این مدت به همه اعتراضات رسیدگی و برگه‌ها با دقت تصحیح مجدد شد. اگر اختلاف مغایرت نمره بین نمره مصحح چهارم با مصححین قبلی بیش از سه نمره بود، ما این برگه را دوباره به چرخه تصحیح […]

زارعی، رئیس مرکز ارزشیابی آموزش و پرورش
امروز نتیجه قطعی نمرات آزمون نهایی دانش آموزان اعلام می‌شود. در این مدت به همه اعتراضات رسیدگی و برگه‌ها با دقت تصحیح مجدد شد.
اگر اختلاف مغایرت نمره بین نمره مصحح چهارم با مصححین قبلی بیش از سه نمره بود، ما این برگه را دوباره به چرخه تصحیح انداختیم تا اطمینان داشته باشیم این نمره حق واقعی دانش آموز است تا این نمره را به عنوان نمره نهایی درج کنیم.
سابقه تحصیلی که ما به سازمان سنجش اعلام می‌کنیم در واقع نمرات آزمون نهایی [و نه نمرات مستمر] دانش آموزان است، این نمرات باید تراز شوند. نمره کل این نمرات نیز بر اساس ضرایبی که دارند تولید می‌شود.
این نمره کل توسط ما به سازمان سنجش داده می‌شود تا سازمان سنجش نمره کل را به عنوان سهم ۴۰ درصدی در کنکور در نظر گیرد. سهم آزمون سراسری هم ۶۰ درصد است.
نمره کلی که ما به سازمان سنجش ارائه می‌کنیم با نمره آزمون سراسری در کنار هم قرار می‌گیرد، این دو با هم جمع می‌شوند و سپس دانش آموز تعیین رتبه می‌شود.

باید ابتدا سوابق تحصیلی فارغ التحصیلان را در my.medu.ir نمایش دهیم و آنها تایید کنند، سپس سوابق تحصیلی دانش آموزان را در این سامانه نمایش دهیم و آنها تایید کنند و نهایتا پس از اینکه سوابق تحصیلی از سوی داوطلبان تایید شد، کار تراز نمرات و تولید نمره کل را انجام دهیم و بعد سابقه تحصیلی را برای سازمان سنجش ارسال کنیم.

۰/۵ (۰ نظر)
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت